Divoký anděl Natalia Oreirová ukázala sestru. Je to módní návrhářka a krásu mají v rodině

Starší sestra Natalie Oreirové pracuje jako módní návrhářka
Starší sestra Natalie Oreirové pracuje jako módní návrhářka
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2021

Jako služka Milagros alias Divoký anděl okouzlila herečka a zpěvačka Natalia Oreirová (43) milion diváků nejen v rámci Latinské Ameriky, ale silnou základnu fanoušků si vybudovala také v zemích východní Evropy a v neposlední řadě i v Česku. Málokdo však ví, že uruguayská kráska má starší sestru. Obě mají krásu v rodině. Dokonce se pohybuje také v umělecké sféře.

Natalia Oreirová patří mezi oblíbené hvězdy nejen díky roli drzé služebné Milagros Espozito v telenovele Divoký anděl, ale ztvárnila řadu dalších rolí v televizních seriálech jako Kachorra nebo Jsi můj život, kde si zahrála opět s hereckým kolegou Facundem Aranou (48). Zazářila také na filmových plátnech a hudebních pódiích velkolepých koncertních turné.

Krásná Uruguayka má také o tři roky starší sestru Adrianu, která sice není herečka, nicméně umělecký svět je součástí její práce. "Ve třinácti letech jsem se naučila šít. Zkoušela jsem navrhovat a vyrábět vlastní oblečení. Později jsem získala vzdělání v módním designu," napsala ve své biografii Adriana Oreirová, která lásku k návrhářské tvorbě sdílela i se slavnou sestrou.

Las Oreiro

Zveřejnil(a) Natalia Oreiro TV dne Neděle 10. února 2019

V roce 2007 spolu založily značku dámského oblečení s názvem Las Oreiro. Každý rok, na jaře a na podzim představují novou kolekci.

"Natalia byla už jako dítě plná života a hodně zlobila. Dnes je pořád stejná. Stále má tu stejnou osobnost. Na jednu stranu je hodná a moc milá, na druhou má opravdu dost energie," popsala Natalii starší sestra v dokumentárním filmu Nasha Natasha.

Obě sestry jsou každá jiná. Nejen po stránce vzhledu, ale i osobnosti. Adriana je spíše klidná a rozvážná, přesto si spolu s Natalií velmi rozumí a mají spolu krásné sourozenecké pouto.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.