Divoký anděl se koronaviru nebojí: Natalia Oreiro nasadila originální masku proti nákaze

Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2020

Herečka Natalia Oreiro (43), představitelka temperamentní služky Milagros v telenovele Divoký anděl, je známá tím, že má v sobě neskutečnou energii a ráda vymýšlí bláznivé nápady. Tentokrát předvedla originální a zároveň módní řešení proti nákaze covid-19.

Kráska s uruguayskými kořeny se proslavila jako »Cholito« ve argentinském televizním seriálu Divoký anděl (v originále Muñeca Brava), který se začal vysílat na komerční TV Nova v roce 1999. Hlavní hrdinka Milagros alias Mili naprosto okouzlila diváky a po oblíbené Esmeraldě tak Oreiro přispěla k tomu, že se latinskoamerické telenovely staly celosvětově populární.

Herečka se v roce 2001 provdala za zpěváka a producenta Ricarda Molla (63), se kterým má syna Merlina Atahualpa (8) a současně je také »macechou« dvou nevlastních dcer Márii Azúr (38) a Martiny Aldabel (31) z prvního manželství hudebníka. Díky Divokému andělu se herečce podařilo prorazit i v hudebním průmyslu a natočila spoustu úspěšných singlů a desek. Hit Cambio Dolor (Vyměním bolest), který představoval znělku Divokého anděla, se proměnil v latinskoamerickou hymnu fanoušků seriálu.

Oreiro se netají tím, že má s Milagros společnou ztřeštěnou povahu a bláznivé nápady. V současné době pandemie si zachovala styl a předvedla se v originální rouško-masce, která připomínala spíš součást karnevalového kostýmu. Ale herečka patří mezi šťastné ženy, které zůstávají krásné i s pytlem na hlavě. "Tady je několik fotek z příprav… a ano, jsem minimalistka," okomentovala Oreiro vtipnou sérii fotek na svém Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.