Divoký anděl v akci: Natalia Oreiro předvedla choreografii Michaela Jacksona z legendárního Thrilleru

Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Herečka Natalia Oreirová v telenovele Divoký anděl
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Herečka Natalia Oreiro (43), známá jako služka Milagros z oblíbené telenovely Divoký anděl, je velmi akční osobnost. V rámci své práce se věnuje mnoha odvětvím a snaží se neustále pracovat na nových projektech. Tentokrát převedla legendární choreografii slavného hitu Thriller krále popu Michaela Jacksona (†50) a měla k tomu svůj důvod.

Uruguayská kráska, která okouzlila televizní diváky jako svérázná služebná Milagros Espozito v celosvětově populární telenovele Divoký anděl, nedokáže chvíli zůstat v klidu. Její práce ji naplňuje, a proto se snaží působit nejen jako herečka, zpěvačka a modelka, ale také influencerka používající svůj vliv k charitativním aktivitám. Podporuje řadu dobročinných organizací a představuje témata, na která musí být podle ní ve společnosti upozorňováno. S manželem a hudebníkem Ricardem Mollo (63), za něhož se provdala v roce 2001, má osmiletého syna Merlína Atahualpa.

"Když jsem poprvé slyšela Charlyho Garciu, bylo mi 8 let a žila jsem u svých prarodičů v Cerro de Montevideo. Můj dědeček Pepe měl rádio, kde poslouchal tango. Jednoho odpoledne, když pospával, jsem mu rádio vzala a uvnitř našla kazetu. Naladila jsem rádio, jednu, dvě, tři stanice, až mě najednou něco zaujalo a začala jsem tančit. Byla to píseň Rap de las Hormigas. Vaše hudba byla součástí mého dětství a života… Děkuju a všechno nejlepší k narozeninám Charly García," napsala herečka k videu, které zveřejnila na svém oficiálním profilu.

Na něm seriálový »andílek« Milagros tančí právě na hit zpěváka Charlyho Garcíi Rap de las Hormigas. Použila k tomu jednu z nejslavnějších choreografií vůbec z hitu Thriller Michaela Jacksona. A trochu se není čemu divit, protože skladba argentinského hudebníka chvílemi píseň z nejprodávanějšího alba pop music na světě připomíná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.