Divoký díl Výměny manželek: Rozchod ještě před samotným natáčením, nadávky před kamerou

V dalším díle Výměny manželek bude rušno
V dalším díle Výměny manželek bude rušno
Foto: Archiv TV NOva
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2020

Premiérový díl reality show Výměna manželek míří na obrazovky. A opět půjde o pořádnou porci emocí. V novém díle diváci uvidí, jak si Nikola poradí s velmi svérázným tatínkem, který vlastně neví, co chce, a jestli se Tereza dokáže přizpůsobit životu na vesnici, se kterým nemá zkušenost.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Vimperka, Terezou (34), Janem (27), Petrem (12), Eliškou (6) a Nelou (2,5). Na druhé straně poznáme Nikolu (28), Tomáše (29), Rebeccu (2) a Šimona (5), kteří žijí v Kaménce.

U páru z Vimperka jsou vztahy poměrně složité. Tereza a Jan spolu totiž zatím nemají ani jedno společné dítě. Petr a Eliška jsou Terezy a Nelu má Honza se zatím stávající manželkou. Do Výměny manželek šli hlavně pro peníze. Oba dva jsou celkem bouřlivé povahy a dost se v jejich rodině křičí, navíc jsou hodně žárliví, a právě to by chtěli změnit.

Druhý pár se do pořadu přihlásil spíše z legrace a čekají, co z toho bude. Jsou spolu osm let a před pěti lety si koupili domeček, který stále rekonstruují. Partneři se dohadují hlavně kvůli úklidu, protože Tomáš není podle Nikoly důsledný. Nikola by si zároveň přála, aby Tomáš pochopil, že doma má to nejlepší, co může mít.

Ještě před natáčením této epizody Výměny manželek však došlo k nečekané události. Tereza a Jan z Vimperka se chtěli rozejít. Hlavně tedy Jan. Vše odstartoval Terezin bývalý partner, který přijel navštívit dceru Elišku. To Jana naprosto rozohnilo, lítaly nadávky i sprostá slova.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.