Dlouhá blond kštice už je dávno pryč. Stárnoucí zpěvák Sting přichází o vlasy a popsal, proč se bojí smrti

Sting
Sting
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2022

Bývaly časy, kdy byl kromě zpěvu proslulý i delší blond kšticí. Hudebník Sting (70) patřil mezi miláčky žen a nemusel se o to ani moc snažit. Poslední snímky dokazují, že stejně jako každý obyčejný smrtelník, tak i on stárne, ale penězi si nedopomáhá k tomu, aby proces zastavil. V rozhovoru pro magazín Stuff však přiznal, že ho stárnutí děsí.

Proslavil se v 70. letech jako frontman skupiny The Police, později se vydal na sólovou dráhu. Zpěvák Sting nepochybně patří mezi hudební ikony a má na kontě velké množství nezapomenutelných hitů, z nichž v minulosti mnohé obsazovaly přední místa hitparád. On sám díky svému charisma pak obsazoval srdce svých fanynek.

V určitém období se také pyšnil bujnou blond kšticí, která skvěle doplňovala jeho image. Dnes je mu ovšem už 70 let a vlasů už pochopitelně nemá tolik, jak dokazují nejnovější snímky z jeho cest po Los Angeles. Stejně tak i jeho styl se změnil úměrně věku. Přestože stárnutí nijak neskrývá a nic nenasvědčuje tomu, že by s ním nějak bojoval, obává se dle svých slov toho, co je jeho následkem.

"Když zemře někdo slavný, všechny nás to zasáhne, protože jsme ho z nějakého důvodu podvědomě považovali za nesmrtelného. A když dojdete do určitého věku, máte děti i vnoučata, dojde vám, že se to blíží. Máte většinu svého života za sebou, ani nevíte jak, říkáte si, jak je to možné," popsal svůj náhled na smrt Sting v rozhovoru pro magazín Stuff.

I přesto, že by se Sting mohl vydat do pěveckého důchodu a užívat si čas po boku rodiny, rozhodl se nadále vystupovat. I jakožto sedmdesátník je totiž ve výborné kondici a chystá letní evropské turné, v jehož rámci se představí také v České republice.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.