Dlouhé vlasy jsou pryč. Alex Mynářová má nový účes. Jsem s ním spokojená, libuje si a prozradila, co ji ke změně vedlo

Moderátorka Alex Mynářová
Moderátorka Alex Mynářová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 25. 7. 2021

Moderátorka Alex Mynářová (38) se ještě donedávna pyšnila dlouhými kadeřemi. S létem se ale odhodlala k velmi výrazné proměně a nyní oslňuje stylovým mikádem, které jí neobyčejně sluší. Kratší vlasy jsou navíc nejen pěkné, ale i praktické. "V koupelně trávím méně času a synové mě už neskalpují," uvedla Alex Mynářová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co ji ke změně vedlo.

Bývaly doby, kdy měla Alex Mynářová vlasy až do půli zad. Její proměna je nyní o to výraznější. Novým účesem se pochlubila na sociální síti a od svých příznivců se dočkala mnoha komplimentů. Sama moderátorka si na nový moderní sestřih ani v nejmenším nestěžuje.

"S výrazně kratším sestřihem jsem spokojená. Vedla mě k němu asi kombinace chuti po změně a praktičnosti. V koupelně trávím méně času a synové mě už neskalpují (směje se)," uvedla Alex Mynářová pro ŽivotvČesku.cz, jak zkombinovala styl a praktičnost.

Říká se, že pokud žena výrazně změní účes, ať už střihem či barvou, dochází v jejím životě také k výrazné změně, nejčastěji ve formě rozchodu. Toho se chytli i někteří komentující, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře ovšem veškerým spekulacím učinila přítrž.

"V souvislosti s novým účesem mě pobavila řada dotazů na zásadní změnu v mém osobním životě, která se nekoná," dodala Alex Mynářová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.