Reklama:

Z finalisty pěvecké show Thomase Puskailera se stal urostlý hezounek. Dnes dělám moderátora, prozradil

Zpěvák Thomas Puskailer
Zpěvák Thomas Puskailer
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 9. 2020

Zpěvák Thomas Puskailer (39), kterého si diváci pamatují zejména díky účinkování ve slavné pěvecké show, se před dvěma lety stal tatínkem. Svého syna vychovává s manželkou Abbie. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak dnes žije.

Reklama:

O Thomasovi se v minulosti mluvilo jako o »nejzubatějším« zpěvákovi soutěže. Důvodem byl jeho silně nakažlivý úsměv. Finalista pěvecké soutěže se dodnes věnuje tomu, co miluje - hudbě. A za uplynulých 11 let od soutěže se pořádně proměnil. Je z něj pořádný fešák.

Reklama:

"Jsem otcem na plný úvazek a rodina je pro mě to nejdůležitější v životě. Nicméně stejně tak se na plno věnuji hudbě a pracuji jako moderátor ranní relace zpravodajství na TV Joj v oddělení showbyznysu. Věnuji se ale i divadlu, takže hraji v muzikálech, ale letos to je poměrně omezené kvůli koronaviru. Ale stále koncertuji a když se ohlédnu za SuperStar, byla to skvělá zkušenost," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický Thomas.

První řada Česko Slovenská SuperStar měla premiéru 6. září 2009 na TV Nova v Česku a na TV Markíza na Slovensku. Do prvního ročníku mezi porotce zasedli za Slovensko Pavol Habera a zpěvačka Dara Rolins a za Česko Ondřej Hejma a zpěvačka Marta Jandová. Moderování se ujali Leoš Mareš a Adela Banášová.

I když mnoho lidí dohadovalo, že Puskailer by mohl zvítězit, nakonec si prvenství odnesl Martin Chodúr, který se ve finálovém večeru utkal s Mirem Šmajdou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: