Dnes byste hvězdu seriálu Magnum nepoznali. Tomu Selleckovi v chůzi pomáhá hůlka, má půvabnou dceru

Herec Tom Selleck
Herec Tom Selleck
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2021

Od 70. až do 90. let byl Tom Selleck (75) pověstný svým úhledným knírkem, idolem žen a oblíbeným hercem v komediích i kriminálních seriálech. Dnes už si užívá důchodu a svůj šarm předal dceři. Hannah Margaret Sellecková (32) na herectví zanevřela a věnuje se velmi zajímavému povolání.

Magnum, Přátelé, Spravedlnost v krvi nebo Tři muži a nemluvně. V těchto a dalších filmech či seriálech se Tom Selleck vryl do paměti publika a dlouhou dobu byl považován za idola žen.

Jak sám v minulosti přiznal, víc mu záleží na rodině než na kariéře, proto si už dnes užívá zaslouženého důchodu, volný čas tráví s manželkou, dcerou a adoptivním synem. Zatímco ten se vydal po stopách otce, dcera se rozhodla pro jinou cestu.

Hannah Margaret Sellecková už v dětství věděla, že mnohem víc než ke kamerám tíhne k němým tvářím. "Ráda trávím čas mezi zvířaty. Jako malá jsem se starala o koně a celé dny jsem byla ve stáji,“ řekla v rozhovoru pro magazín The Hollywood Reporter.

"Rodiče mě povzbuzovali ke zkoušení všeho, co mě bude bavit. Tančila jsem, krasobruslila, jezdila na koni, dělala jsem toho spoustu. Pak jsem si ve 14 letech musela vybrat a naplno se pustila do závodění na koních,“ zavzpomínala Hannah, která je dnes profesionální žokej.

Dcera Toma Sellecka měla možnost stát se slavnou modelkou a herečkou, ale odmítla. "Nebylo to pro mě vůbec těžké, vybrala jsem si koně, které miluju a vždy budou mít přednost. Kdybych chtěla dělat obojí, nemohla bych se ani na jeden směr dostatečně soustředit,“ přiznala.

Jakékoliv povolání nebo koníček související s koňmi nestojí zrovna malé peníze, Hannah ale měla plnou podporu. "Rodiče chtěli, abych dělala to, co mě baví, abych našla svou vášeň a věnovala se jí naplno. Podpořili mě, podporují mě i dnes a já jsem jim za to vděčná,“ dodala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.