Dnes slaví 42. narozeniny Tatiana Dyková. Tahle elegantně stárne po boku manžela

nextfoto.cz
nextfoto.cz
Foto: Vojta Dyk s manželkou Tatianou.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 7. 2020

Před kamerou stála Tatiana Dyková (Vilhelmová) poprvé ve svých 15 letech. Mimo výrazných divadelních rolí má za sebou také desítky celovečerních filmů. Dostala se do finále soutěže StarDance, zvítězila v show Tvoje tvář má známý hlas. Má tři syny, žije se svým druhým životním partnerem Vojtěchem Dykem a dnes slaví své 42. narozeniny.

S manželem Vojtou Dykem (34) žila krásná herečka dlouhá léta na »psí knížku«. Před dvěma lety se rozhoupali a své partnerství povýšili do stavu manželského.

Utajený obřad se konal v obci u Hodonína s názvem Blatnice pod Svatým Antonínkem. Novomanžele měla oddat starostka obce Svatava Blahynková. Tatiana převzala manželovo příjmení. 

Na svatbě nechyběl ani syn Dyka a herečky Alois, který se manželům narodil v roce 2013. Z předchozího manželství s producentem Pavlem Čechákem má Vilhelmová další dva syny, patnáctiletého Františka a dvanáctiletého Cyrila. 

S Vojtou Dykem tvoří oblíbená herečka stabilní manželský pár. A i to je důvod, že klidné manželství zalité opravdovou lásku jí dodává v jejím věku eleganci a mladiství vzhled. K jejím 42. narozeninám gratulujeme.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.