Dnes slaví 42. narozeniny Tatiana Dyková. Tahle elegantně stárne po boku manžela

nextfoto.cz
nextfoto.cz
Foto: Vojta Dyk s manželkou Tatianou.

Před kamerou stála Tatiana Dyková (Vilhelmová) poprvé ve svých 15 letech. Mimo výrazných divadelních rolí má za sebou také desítky celovečerních filmů. Dostala se do finále soutěže StarDance, zvítězila v show Tvoje tvář má známý hlas. Má tři syny, žije se svým druhým životním partnerem Vojtěchem Dykem a dnes slaví své 42. narozeniny.

S manželem Vojtou Dykem (34) žila krásná herečka dlouhá léta na »psí knížku«. Před dvěma lety se rozhoupali a své partnerství povýšili do stavu manželského.

Utajený obřad se konal v obci u Hodonína s názvem Blatnice pod Svatým Antonínkem. Novomanžele měla oddat starostka obce Svatava Blahynková. Tatiana převzala manželovo příjmení. 

Na svatbě nechyběl ani syn Dyka a herečky Alois, který se manželům narodil v roce 2013. Z předchozího manželství s producentem Pavlem Čechákem má Vilhelmová další dva syny, patnáctiletého Františka a dvanáctiletého Cyrila. 

S Vojtou Dykem tvoří oblíbená herečka stabilní manželský pár. A i to je důvod, že klidné manželství zalité opravdovou lásku jí dodává v jejím věku eleganci a mladiství vzhled. K jejím 42. narozeninám gratulujeme.

V českém showbyznysu patří Dana Morávková (49) s manželem Petrem Maláskem (56) k jedněm z ...