Do hlavní role se v nadcházejícím týdnu dostanou plavky, říká meteoroložka. Upřesnila teploty

Počasí - Ilustrační snímek
Počasí – Ilustrační snímek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2023

V Medardovském týdnu se občasné přeháňky nebo bouřky budou vyskytovat v jižní polovině území, jinak ale bude zůstávat slunečno a sucho a odpolední teploty budou letní – do hlavní role se dostanou plavky, uvedla to pro ŽivotvČesku.cz odbornice přes počasí Dagmar Honsová.

V pondělí bude jasno nebo polojasno, během dne ojediněle přeháňky. Ranní teploty 11 až 7 °C. Denní teploty vystoupí na 22 až 27 °C.

V úterý lze očekávat jasno nebo polojasno, během dne na jihu území místy přeháňky nebo bouřky. Ranní teploty 12 až 8 °C. Denní teploty vystoupí na 22 až 27 °C.

Ve středu na obloze zavládne jasno nebo polojasno, během dne na jihu území místy přeháňky nebo bouřky. Ranní teploty 14 až 10 °C. Denní teploty vystoupí na 23 až 28 °C.

Ve čtvrtek bude jasno nebo polojasno, během dne na jihu území místy přeháňky nebo bouřky. Ranní teploty 14 až 10 °C. Denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C.

"Počasí si v pátek nachystá jasno nebo polojasno, během dne na jihu území místy přeháňky nebo bouřky. Ranní teploty 14 až 10 °C. Denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Honsová, jaké počasí bude panovat před víkendem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.