Dobrodružství pod stanem a žádný luxus. Na podzim vyrážíme z Česka, říká Nikol Trojanová, která se pochlubila krásným přítelem

Nikol Trojanová s přítelem
Nikol Trojanová s přítelem
Foto: Se svolením Nikol Trojanové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Letní prázdniny už sice skončily, ale pro některé je právě blížící se podzim obdobím, kdy vyráží na dovolenou. Moderátorka a blogerka Nikol Trojanová (30) sice patří mezi milovnice moře, ale s přítelem plánuje také dobrodružný výlet, který je každoroční tradicí. "My určitě rádi vyrazíme do Dolomit. Uvidíme, jaké budou předpovědi, jestli budeme nakonec stanovat, anebo ještě pojedeme obytňákem. Je tam toho neskutečně moc k vidění. Loni na podzim jsme byli ve Švédsku a tam jim to nezávidím. Světlo někdy od 10 hodin dopoledne asi do 14 hodin. U nás máme ještě celkem hezký podzim," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Objevila se dokonce dvakrát v reality show z vily – jednou se jednalo o exotický ráj v Dominikánské republice, podruhé vše probíhalo v rodném Česku. Za poslední roky se na sobě snažila hodně pracovat a daří se jí nejen v kariérní sféře, ale také v osobním životě. Po boku partnera je spokojená, oba spojuje mimo jiné láska k cestování, které si nyní už snaží dopřát a užít si ho.

"Vrátili jsme se z Mallorcy, kde jsme byli asi pět dní a pak tři další v Římě. Bylo to opravdu moc hezké. Itálie byla dokonce dárek k Vánocům před rokem a půl, ale kvůli covidu jsme cestu mohli realizovat až teď. Na Itálii jsem se hodně těšila a vážně si to užila. Konečně to vyšlo," řekla Nikol Trojanová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že letos na podzim chce vyrazit s partnerem do Italských Alp.

"My určitě rádi vyrazíme do Dolomit. Ty jsou každoročně v říjnu nejúžasnější a jezdíme tam obytným autem nebo vezmeme třeba stan. Hodně záleží na počasí, jednou jsme třeba odjeli z Česka trochu dřív v září a to nám dokonce sněžilo, o měsíc později bylo hezky. Uvidíme, jaké budou předpovědi, jestli budeme nakonec stanovat, anebo ještě pojedeme obytňákem. Je tam toho neskutečně moc k vidění, také neobjeveného. My už máme samozřejmě prošlapané ty nejproslulejší krásy Dolomit – například tři pohoří Tre Cime nebo jezero Lagi di Braies, ale určitě je tam toho ještě dost, co jsme neviděli," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka, jak by chtěla strávit často pochmurný podzim, který už zanedlouho nastane.

Sama přiznává, že je spíše letní typ a podzimní splíny se snaží rozehnat plánováním výletů a nejrůznějších akcí. "Právě proto se snažím něco naplánovat, nějaký výlet, který všední ošklivé dny vylepší. Tím, že jsme na čtyři roční období zkrátka zvyklí, jsem smířená s tím, že po létě nastává podzim (směje se). Ale věřím, že někdo ty podzimní dny může snášet hůř, ale zase až tak depresivní mi to nepřijde. Loni na podzim jsme byli ve Švédsku a tam jim to nezávidím. Světlo někdy od 10 hodin dopoledne asi do 14 hodin. U nás máme ještě celkem hezký podzim," dodala Nikol Trojanová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.