Dojemné foto maminky a syna. Krásná Kristýna Schicková se pochlubila rozkošným dvouměsíčním potomkem

Kristýna Schicková
Kristýna Schicková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2022

Před dvěma měsíci Kristýna Schicková (28) porodila syna Liama, který se má čile k světu. Na sociální síti nyní ukázala dojemnou fotografii malého chlapce, který si již stačil získat také srdce svého staršího bratra Elliota (2). Pro ŽivotvČesku.cz krásná modelka popsala, jak si užívá být dvojnásobnou maminkou.

Sympatická modelka, která je již maminkou syna Elliota (2), před dvěma měsíci porodila druhého chlapečka. S fanoušky se nyní na Instagramu podělila o roztomilou fotografii malého Liama, který už od chvíle, kdy se narodil, pořádně povyrostl a dělá rodičům jen radost.

"Užíváme si to moc hezky. Zrovna dnes jsem si říkala, jak to rychle utíká, že už Liam vůbec není takové malé miminko, ale že je docela velký. Myslím ale, že jsme se všichni hezky sžili," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Kristýna Schicková.

Chlapec při narození vážil 3840 gramů a měřil 51 centimetrů. Jeho maminka se navíc pochlubila, že porodila prakticky bez jakéhokoli lékařského zásahu zcela přirozeně. Příchod miminka na svět je tak pro ni pěknou vzpomínkou.

"Také Elliot se s malým hezky sžil, úplně ho zbožňuje a rád mi s ním pomáhá. Dokonce chtěl se mnou i přebalovat," prozradila pro ŽivotvČesku.cz roztomilý detail z rodinného života pohledná brunetka.

Kristýna Schicková je starší sestra fotbalisty Patrika Schicka (26), který momentálně v Německu hraje za klub Bayern Leverkusen. Část své modelingové kariéry prožila v New Yorku a zpět do Česka ji přivedl vztah s dnes již manželem Lukášem Třešňákem. Krásná Kristýna je velmi aktivní žena mnoha talentů - kromě modelingu se věnuje také sociální síti Instagram a moderování, během pandemie na mateřské dovolené s prvním synem dokončila vysokoškolské studium andragogiky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.