Reklama:

Dojemné video, které vhání slzy do očí. Leoš Mareš se po třech týdnech viděl s dcerou Alex

Leoš Mareš
Leoš Mareš
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2024

Moderátor Leoš Mareš má za sebou náročné tři týdny, kdy absolvoval fyzicky vyčerpávající výšlap na horu Kilimandžáro se synem Jakubem, následně pobyt na safari, výlet na fotbal do Londýna a synův maturitní ples v Praze. Moderátorova manželka Monika byla mezitím na Ibize s dcerou a svou maminkou, kam známý spíkr se syny a svou maminkou dorazil v neděli. Manželé se tak viděli až po třech týdnech a setkání bylo velmi dojemné. Video, jak se vítá na Ibize s dcerkou Alex, oblíbený showman sdílel na sociální síti. Spíkrovu životní formu, kterou se pochlubil krátce po africké výpravě, okomentoval pro ŽivotvČesku.cz zápasník MMA a odborník na zdravý životní styl Filip Grznár.

Reklama:

Během tří týdnů procestoval Leoš Mareš s nadsázkou řečeno půl světa. Na druhou polovinu letošního května moderátor nezapomene do konce svého života. Náročnou výpravu na horu Kilimandžáro podnikl se starším synem Jakubem předtím, než mladík odletí studovat do USA. Výprava, která ze začátku vypadala dobrodružně, nabrala na obrátkách, když se euforie z dosažení vrcholu vytratila a zůstalo jen paralyzující vyčerpání.

Reklama:

Jak spíkr v jednom z příspěvků uvedl, sáhl si na úplné dno. "Adrenalin a radost z dosažení vrcholu jsou pryč. Jsem na konci svých sil. Zbývá jen nekonečné klesání. A mně je strašně špatně. Hlava mně nesnesitelně třeští, záda se odhodlala odejít z mého těla. Stále nemůžu pořádně dýchat a jediné, co chci, je, aby to už proboha skončilo," napsal k jednomu z videí.

Přínosem výpravy bylo kromě zážitku na celý život i to, že se Leoš zbavil podkožního tuku na břiše. Svým »břišním pekáčem buchet« se moderátor pochlubil též na sociální síti. Jeho životní formu pro ŽivotvČesku.cz zhodnotil youtuber a kulturista Filip Grznár.

"Může být inspirací pro hodně lidí, že cvičit se dá v každém věku, zároveň je obdivuhodné, že člověk s jeho příjmením, ačkoliv by nemusel nic dělat, tak se chce udržet ve formě. Tleskám mu," sdělil k Leošově parádní figuře známý kulturista a zápasník MMA.

Odloučení od manželky a dvouleté dcery muselo být pro Leoše do jisté míry skličující. O to větší radost měli manželé při shledání. Dojemné bylo i vítání otce s dcerou. Alex se zavěsila tatínkovi kolem krku a nechtěla ho pustit. Video, které Mareš sdílel na Instagramu, může mnohým vhánět slzy do očí, což je přesně showmanova parketa - vyvolávat ve svých sledujících emoce.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: