Dojemné vyznání dceři, která slaví 12. narozeniny. Míša Nosková promluvila o tom, jak náročné je vychovávat dvě děti

Michaela Nosková
Michaela Nosková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2022

Starší dcera herečky a zpěvačky Míši Noskové (39) Eliška slaví své 12. narozeniny. Její maminka se na sociální síti vyznala z citů k ní a připojila také sérii dívčiných fotografií od narození do současnosti. Pro ŽivotvČesku.cz herečka prozradila, jaké je vychovávat dvě děti s větším věkovým rozestupem. Eliščina sestra Jasněnka je totiž teprve pár měsíců stará. "Holky mají každá jiné potřeby, tak to je potřeba trochu sladit. Ale myslím, že se to teď docela hezky propojuje," uvedla Míša Nosková.

V březnu letošního roku porodila Míša Nosková dceru Jasněnku, kterou má se svým snoubencem, podnikatelem Jindřichem Čandou. A přestože miminko pochopitelně vyžaduje spoustu pozornosti, dnes pozornost pohledné herečky patří její starší dceři Elišce, která slaví 12. narozeniny.

Dívčiným otcem je předchozí partner Michaely Noskové, manažer Jan Horsák. A přestože se jejich vztah rozpadl, jako rodiče spolu stále dokáží skvěle vycházet. "Udrželi jsme společný čas, lásku, kterou ti oba dáváme, a pocit, že si mezi námi nemusíš nikdy vybírat," popsala na sociální síti herečka svůj přístup k výchově dcery spolu s expartnerem.

Přestože by se mohlo zdát, že vychovávat teenagera a miminko najednou bude velice náročné, Míša Nosková se domnívá, že se to dá zvládnout. "Vlastně si myslím, že je to docela v pohodě. Nejtěžší je určitě ten čas. Skloubit všechny aktivity tak, aby se to stíhalo, to je občas skutečně náročné. Je to hodně jiné, když mám teď holky dvě, a to hlavně proto, že mají každá jiné potřeby, tak to je potřeba trochu sladit. Ale myslím, že se to teď docela hezky propojuje," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatické mamince v tomto ohledu patří všechna čest, protože i přes náročnou roli matky se již dokázala alespoň částečně vrátit k práci a zapracovat na své postavě. Že je dvojnásobnou matkou, by vzhledem k její perfektní postavě tipoval opravdu jen málokdo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.