Dojemné vyznání při oslavě. Monika Binias řekla, proč miluje svého manžela Petra

Monika Binias s manželem Petrem
Monika Binias s manželem Petrem
Foto: Se svolením Moniky Binias
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 8. 2021

Zamilovaná a šťastná Monika Binias (48) s manželem Petrem (25) oslavila své narozeniny. Při této příležitosti mu poslala veřejné romantické vyznání. "Miluji ho a jsem ráda, že ho mám. Ráda se s ním směji," řekla pro ŽivotvČesku.cz spokojená matka Ornelly Koktové (28).

Spokojená Monika Binias několikrát přiznala, že vztah s Petrem jí přináší plno energie a že když je žena zamilovaná, tak se klid duše projevuje i fyzickou přitažlivostí. Monika ani moc necvičí, ve formě ji udržuje cestování a to, že vedle svého manžela, kterého si vzala loni v létě, je pořád hodně aktivní.

"Můj muž má posilovnu přímo v domě, takže mám stroje pod nosem. Dám třeba sérii po osmi na břicho, ale pak je konec, přiznám se, že posilování bohužel moc nedám," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že daleko více si hlídá jídelníček a hlavně ji k udržování váhy motivuje to, že Petr jí je po všech stránkách oporou.

"Moc tě miluji a děkuji za krásné narozeniny," vzkázala přes sociální sítě svému muži. Pro ŽivotvČesku.cz pak Monika doplnila, jak proběhlo první seznámení. Prý si dlouho psali, než se odhodlali k seznámení tváří v tvář. Z něho byla Monika dost nervózní.

"My jsme si docela dlouho psali, ale já se toho prvního rande dost bála. Prostě mi přišel z fotek jako kus ledu, takový přísný, vážný, nedostupný… Ale pak, když jsme se viděli, tak se tvářil jako vítěz Stanley Cupu. Zkrátka tam stál, smál se od ucha k ucha, měl takovou radost v očích jako šampion," popsala pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias dojmy z prvního setkání.

Na Petrovi miluje jeho humor, je sice prý trochu chaotik a často neví, kam dává věci, ale to je snad jediná chybička. Jinak je Petr velký romantik a své ženě se opravdu věnuje tak, jak by to měl činit každý chlap.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.