Dojemný dar pro dceru Ornelly Koktové. Malou budeme rozmazlovat jako princeznu, říká teta

Sestry Charlotte Štiková a Ornella Koktová
Sestry Charlotte Štiková a Ornella Koktová
Foto: nextfoto.cz

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (63) přivedli na svět dva krásné syny a nyní se už nemohou dočkat, až se jim narodí vytoužená holčička. Na maličkou se těší také Ornelly sestra Charlotte, která bude pyšnou tetičkou. "Dáreček vyrobím, dělám to tak vždy," uvedla Charlotte Štiková (24) a dodala, že sestra už je jednou nohou v porodnici.

"Sestra už má pro jistotu zabalenou tašku, protože do porodnice už může opravdu vyrazit kdykoliv. Na neteřinku se těšíme všichni opravdu moc, protože budeme mít konečně v rodině zase holčičku a budeme ji moci »čančat« jako princeznu, což třeba u Quentina moc nešlo," řekla pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková a také přiznala, že už začíná pracovat na dárku pro miminko.

"Zase vymyslím nějaký speciální dáreček. Vždy něco vyrábím, aby to děti ode mě měly navždycky, aby to bylo něco, co jim bude tetu připomínat. Stejně tak jsem to dělala pro Svena i pro Quentina," dodala pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková, která se netají tím, že těhotenství sestry ji velmi dojímá. Sama také už uvažuje o miminku, ale v první řadě by s přítelem Ivem rádi zvládli veselku. "Svatbu teď dělat nechceme, ta doba je složitá plná omezení, takže počkáme, až to skončí. Já si přeji svatbu se spoustou hostů, chtěla bych takovou tu klasickou pohádkovou svatbu," popsala Charlotte.

Ornella a její manžel Josef už dříve přiznali, že z porodu mají obavy hlavně kvůli koronavirové epidemii. Dítě přijde na svět pomocí plánovaného císařského řezu. "Máme velké obavy kvůli covidu, protože Ornella je v rizikovém těhotenství a nákaza by byla velký problém a mohla by ohrozit miminko," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta s tím, že bezpečí jeho manželky i dcery je to nejdůležitější a u porodu raději nebude.

Mladší sestra Ornelly Koktové (28) Charlotte Štiková (24) v covidové době rozhodně nezahál...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.