Dojemný snímek těsně před narozením holčičky. Už se to blíží, říká partner Gabriely Soukalové. Prozradil, zda u porodu bude

Gabriela Soukalová s partnerem
Gabriela Soukalová s partnerem
Foto: Se svolením Gabriely Soukalové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 9. 2021

Okouzlující moderátorka a mistryně světa v biatlonu Gabriela Soukalová (31) se už brzy stane maminkou. A jde o dny, možná už o hodiny. S partnerem mají hotovou rekonstrukci společného bydlení a už netrpělivě očekávají prvního společného potomka. "Už se to tedy opravdu blíží. Těším se moc," řekl pro ŽivotvČesku.cz sympatický partner legendární sportovkyně.

Po těžkém rozvodovém řízení, které mezi Gabrielu Soukalovou a jejího bývalého manžela Petra Koukala zasadilo další šrámy, je bývalá fenomenální sportovkyně zase šťastná. S přítelem Milošem, který je podnikatelem, čekají prvního potomka a moderátorka již dříve prozradila, že doma přivítají holčičku.

Aktuálně už narození miminka doslova klepe na dveře, alespoň tak pro ŽivotvČesku.cz okomentoval těhotenství své milované partnerky Miloš Kadeřábek. Ten zároveň prozradil, že u narození vytoužené dcery bude. "U porodu samozřejmě budu. Termín je v první polovině září. Už se to tedy opravdu blíží. Těším se moc, zároveň mám v sobě velký respekt a úctu," řekl pro ŽivotvČesku.cz partner pohledné moderátorky.

Právě Miloš byl od začátku přesvědčený, že se narodí holčička. Gabriela zase sázela na to, že její první dítě bude kluk. Pohlaví miminka si nechali zjistit z praktických důvodů. "Nejdůležitější přání je, abychom byli všichni zdraví," dodal pro ŽivotvČesku.cz její přítel, který se už velmi těší na roli otce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.