Reklama:

Dojemný snímek ze soukromí zachycuje těžce nemocného Bruce Willise v objetí s manželkou

Bruce Willis s manželkou
Bruce Willis s manželkou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2024

Americká herecká legenda Bruce Willis už přes dva roky trpí degenerativním onemocněním, které postupem času způsobuje úplnou ztrátu řeči. Díky své rodině a především manželce Emmě Heming Willisové si herec dokáže užívat života i s patřičným omezením. Vyhlídky na zlepšení zdravotního stavu herecká legenda ale příliš nemá. Dojemný snímek ze soukromí ukazuje, kolik podpory a lásky se nemocnému herci dostává. Jeho manželka a bývalá modelka se kromě péče o něho věnuje i osvětě ohledně frontotemporální degenerace (FTD), kterou Willis trpí a v současné době se nedá vyléčit. O transparentnosti sdílení otcova zdravotního stavu promluvila před nedávnem pro zahraniční média hercova dcera Rumer Willisová.

Reklama:

Devětašedesátiletý herec Bruce Willis se už dva roky potýká s degenerativním onemocněním mozku, které způsobuje ztrátu mentální bystrosti a snížení kognitivních a komunikačních schopností. V březnu 2022 oznámila Willisova rodina veřejnosti, že herec trpí afázií (poruchou řeči), což ho vedlo k odchodu z herecké branže. 

Reklama:

Rodina sdílí fotografie Bruce Willise na sociální síti poměrně často. Většinou jde o dojemné snímky s malou vnučkou Louettou či manželkou Emmou Heming Willisovou. Bývalá modelka, která je v současnosti podnikatelka, oslavila letos s manželem patnácté výročí svatby.

Hercova manželka několikrát na sociální síti zmínila, že ačkoliv má celá jejich rodina z manželovy diagnózy rozporuplné emoce, samotná péče o něho je »plná lásky, radosti, štěstí a spojení«.

To nyní ukázala i na snímku, kde leží s nemocným manželem v objetí. "Láska nadevše a za všech okolností," napsala k dojemnému snímku ze soukromí, který sdílela na instagramovém profilu Willise.

Hercova dcera Rumer, kterou má herec s exmanželkou Demi Moore, před nedávnem promluvila v ranní show Today o tom, jak je pro jejich rodinu důležité sdílet hercův aktuální zdravotní stav.

"Pro nás je důležité sdílet jeho zdravotní stav, protože to může mít dopad na jinou rodinu," řekla Rumer s tím, že její otec tráví čas s rodinou, je skvělým dědou pro její dceru a miluje hudbu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: