Dojemný vzkaz do nebe. Odpočívej v pokoji, dokud se zase nesejdeme, truchlí Chuck Norris pro svého parťáka

Chuck Norris
Chuck Norris
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2022

Herec Chuck Norris (82) oplakává svého kamaráda a hereckého kolegu Clarence Gilyarda, který ve věku 66 let podlehl vážné nemoci. Společně zazářili v seriálu »Walker, Texas Ranger«. Vzpomínku oblíbený umělec sdílel na sociální síti.

Clarence Gilyard, který v legendárním seriálu ztvárnil Jamese Trivettea, podle informací deníku Las Vegas Review-Journal podlehl dlouhé a vážné nemoci. Zůstala po něm manželka Elena a také čtyři děti. Kromě nejbližších jeho odchod rmoutí také jeho herecké kolegy, obzvlášť pak Chucka Norrise, který s ním ve zmíněném seriálu účinkoval.

"S velkým zármutkem jsem se dozvěděl o úmrtí drahého přítele a kolegy Clarence Gilyarda. Téměř deset let jsme spolu prožívali mnoho krásných chvil a oba jsme rádi doháněli padouchy ke spravedlnosti. Mé myšlenky a modlitby patří jeho manželce a dětem. Všem, kdo tě znali, budeš hluboce chybět. Ať odpočíváš v pokoji, příteli. Dokud se znovu nesetkáme," dojemně zavzpomínal herec, jehož ztvárnění hlavního hrdiny kultovního seriálu jej nesmazatelně zapsalo do paměti televizních diváků.

Oblíbeného akčního hrdinu přítelova smrt rmoutí o to více, že k ní došlo 28. listopadu, tedy v den jeho 24. výročí svatby s milovanou manželkou Genou O'Kellyovou (59). "Přeji krásné výročí své nejlepší kamarádce a lásce svého života. Miluji tě celým svým srdcem," vyznal se ze svých citů manželce Chuck Norris ještě předtím, než se smutnou zprávu dozvěděl.

Kromě oblíbeného televizního seriálu si Clarence Gilyard zahrál také po boku Bruce Willise (67) v legendárním akčním filmu »Smrtonosná past«, ve kterém zazářil jako Theo.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.