Dolph Lundgren se pochlubil překrásnou dcerou. Ida podobu s otcem nezapře a jde v jeho stopách

Herec Dolph Lundgren
Herec Dolph Lundgren
Foto: Showpix.cz

Herec Dolph Lundgren (63) proslul jako filmový bijec, ve skutečnosti jde ale o muže, který má lásky na rozdávání. To dokazuje při každé příležitosti, kdy se na veřejnosti ukáže se svými dětmi. Nyní se pochlubil dcerou Idou, se kterou dodatečně oslavil její 25. narozeniny. Podoba mezi nimi je nepřehlédnutelná a mladá talentovaná žena se dokonce i vydala ve stopách svého otce. Snaží se prorazit jako herečka, zatím je ale úspěšná především jako modelka.

Ida Lundgrenová je jednou ze dvou dětí švédského herce Dolpha Lundgrena. Podoba mezi ní a slavným otcem je nepřehlédnutelná a ani co se týče povahových vlastností nejde o jablko, které spadlo daleko od stromu. Příští rok se objeví v akčním filmu Castle Falls, ve kterém se pokusí dokázat, že je talentovaná nejen jako modelka, ale i jako herečka.

Když to pandemie koronaviru dovoluje, Dolph Lundgren spolu se svou snoubenkou rád cestuje. Krásy světa obdivuje i jeho dcera, která je stejně jako on sportovně založená. "Přála bych si procestovat svět, to teď ale není možné. Jsem velmi aktivní, nejraději mám volejbal a jógu," řekla Ida v rozhovoru pro magazín Spirit and Flesh.

Prozatím se Ida soustředí především na svou modelingovou kariéru, snaží se ale prorazit i jako herečka. "Nejvíc času trávím v Los Angeles, kde je spousta pracovních příležitostí v obou oborech. Jeden den mohu stihnout focení i casting na roli," svěřila krásná modelka a budoucí herečka.

Nejoblíbenějším místem Idy je ostrov Svatý Bartoloměj v Karibském moři. "Rodina je pro mě nadevše a právě na tady jsem s rodiči byla na dovolené mnohokrát. Ostrov má v mém srdci speciální místo, protože i když jsem daleko od svých blízkých, když jsem tam, cítím s nimi silné spojení," vysvětlila Ida.

Být potomkem slavných rodičů může přinášet jisté výhody, ale také naopak. Dcera hollywoods...

Už v příštím roce se Ida Lundgrenová objeví ve svém prvním velkém filmu od dob dětství. Zda se jí následně podaří prorazit je otázkou, je ale krásná a pokud má po otci i herecký talent, nepochybně ji před kamerami čeká velká budoucnost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.