Dolph Lundgren se ukázal po boku nádherné dcery. Okouzlující Ida je dokonalou kopií slavného otce

Dolph Lundgren s dcerou Idou
Dolph Lundgren s dcerou Idou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2022

Švédský herec Dolph Lundgren (64), který se proslavil jako Ivan Drago ve filmové sérii Rocky, je pyšným otcem dvou dcer. Se starší Idou (26) se nyní ukázal v Beverly Hills, kde si společně vyrazili na oběd. Podoba mezi nimi je vskutku nepřehlédnutelná a ambice má Ida rozhodně po tatínkovi. Ten pro Fox News promluvil o tom, jaké to bylo, když s ní natáčel film.

Dolph Lundgren proslul jako filmový bijec, ve skutečnosti jde ale o muže, který má lásky na rozdávání. Především pak pro své dcery, které jsou středobodem jeho vesmíru. Zatímco mladší Greta (20) se drží mimo světla reflektorů, starší Ida je úspěšnou modelkou a chce být stejně uznávanou herečkou jako její otec.

V loňském roce vyšel snímek, kde se pyšný otec se svou dcerou poprvé objevil bok po boku na plátně. Krásná Ida je otci natolik podobná, že i ve filmu jí byla přidělena role jeho dcery. Společné natáčení si sehraná dvojka užila do takové míry, že kdyby se naskytla možnost další spolupráce, rozhodně nezůstane bez odezvy.

"Bylo to velmi profesionální. Měla vlastní nápady, jak roli uchopit. Já jsem se jí nechtěl do přípravy moc míchat, protože jsem chtěl, aby se připravila sama. Myslím si, že odvedla velmi dobrou práci. Při natáčení byla přítomna přímo ve scéně. Byla to příjemná zkušenost, a kdybych si ji mohl zopakovat, tak bych byl moc rád," řekl Dolph Lundgren v rozhovoru s Fox News.

Zdá se, že kopie Dolpha Lundgrena v sukních má tak velmi dobře nakročeno k velké herecké kariéře. Když měla doma vzor, jakým je právě její otec, je nepopiratelné, že se Ida Lundgrenová rozhodně měla od koho učit a že nejen na modelingovém poli se může těšit na zářnou budoucnost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.