Dominice Gottové fandím, stydět by se měl někdo úplně jiný, rozčiluje se Monika Binias

Nextfoto
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 25. 1. 2022

Dominika Gottová (48) je zpět v Praze, a to rovnou ve velkém stylu. Společně s Petrem Vojnarem (45) dokonce představila nový singl, ve kterém má také svůj part. Přesto, že se snaží o společenský comeback, setkává se spíše s kritikou. Podpory se jí však dostalo z nečekané strany, na Instagramu se za ní postavila hvězda reality show Štiky Monika Binias (49). "Dominice držím palce, pranýřování vážně nesnáším," nechala se slyšet pro ŽivotvČesku.cz.

Podle Moniky Binias je největší problém v typickém českém přístupu k životu. "Naše česká zemička má tu vlastnost, že pokud se někdo liší, má jiný názor nebo cokoli, tak je hned pranýřován," sdělila pro ŽivotvČesku.cz, proč si myslí, že je tolik lidí momentálně na Dominiku negativně zaměřených.

"Dominika si našla ve Finsku tehdy úspěšného partnera a vždycky se uměla uživit sama. Dobře, teď prošla partnerskou krizí, ale kdyby se o té holce od začátku psalo jinak a lidé ji spíš podpořili v těžkých chvílích, možná by na tom byla dnes úplně jinak," domnívá se Monika Binias.

Kromě toho Monika je toho názoru, že momentální pozice Dominiky Gottové ve společnosti by se nelíbila ani jejímu otci Karlu Gottovi (†80). "Mistr, dokud byl plný síly, vycházel se svými dětmi vždy dobře, a to se všemi. Teprve, když jej síly opustily, myslím si, že dostali prostor jiní lidé a to nebylo dobře. Kupříkladu ten dokument o jeho životě, který je spíše o jeho umírání, snad ani nikdy neměl spatřit světlo světa, připadá mi velmi nesoudný a je hrozné, že to jeho žena Ivana (46) dopustila," nešetřila Monika Binias kritikou.

A právě zesnulý slavný otec je to, co je nejvíce předmětem kritiky, co se Dominičina hudebního počinu týče. Skladba je totiž adresována právě jemu a ve verších se k němu jako zlomená dcera obrací. Podle části veřejnosti však jen zneužívá otcovo jméno k tomu, aby si přišla na nějaké peníze. "Tisíckrát opakovaná lež se stává pravdou a dav je zkrátka dav. Naštěstí já mám rozumný mozek, pranýřování nesnáším a Dominice držím palce," řekla pro ŽivotvČesku.cz Monika.

Moderátor a muzikant Petr Vojnar (46) na letišti vyzvedl Dominiku Gottovou (48), dceru zes...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu