Dominik Hašek dorazil na premiéru s krásnou přítelkyní. Promluvil o svatbě

Hokejová legenda Dominik Hašek s partnerkou Lenkou.
Hokejová legenda Dominik Hašek s partnerkou Lenkou.
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2020

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (55) se po delší době ukázal ve společnosti, aby se zúčastnil premiéry nového filmu. Nezapomněl vzít ani pohlednou přítelkyni Lenku, kterou si po celou dobu bedlivě hlídal. Pro ŽivotvČesku prozradil, jak se mu film líbil a zda plánuje svatbu.

Dominik Hašek alias »Dominátor» si vyrazil na premiéru nového drama Smečka režiséra Tomáše Polenského (33), které vypráví příběh mladého chlapce prahnoucím po tom stát hokejovou brankářskou hvězdou. Přítomnost Haška, který má za sebou desetiletí úspěšné profesionální hokejové kariéry na pozici brankáře, tak byla více než příznačná. Rodák z Pardubic působil v NHL, ale v roce 2008 se rozhodl ukončit hokejovou kariéru a věnovat se osobnímu životu a dětem.

Už v únoru letošního roku se slavný sportovec objevil vedle neznámé brunetky, o které se rázem začalo spekulovat jako o jeho nové partnerce. Nakonec se ukázalo, že se Hašek, jehož předchozí dlouholeté manželství skončilo v roce 2012 a po rozvodu se mu v lásce příliš nedařilo, našel přece jenom svou spřízněnou duši v krásné přítelkyni Lence. Svatbu ale zatím podle jeho slov neplánují. "To zatím ne," řekla hokejová legenda pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

Oba vypadali na premiéře bok po boku spokojeně a bylo zřejmé, že si opravdu rozumí. Navíc se pár náhodně potkal na akci také s Haškovou dcerou Dominikou (26), která je nadaná zpěvačka. "Já chodím velmi rád do kina, a vlastně jsem si uvědomil, jak dlouho ještě potrvá omezení kvůli koronaviru. Film je navíc z hokejového prostředí a k tomu mám samozřejmě osobní vztah, takže jsem si to užil. Byl jsem tam s partnerkou a shodou okolností tam byla i moje dcera," řekl slavný hokejový brankář pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.