Dominik Hašek může vychovat další hokejovou legendu, jeho partnerka je těhotná. Svatba zatím není v plánu, říká

Hokejová legenda Dominik Hašek s partnerkou Lenkou.
Hokejová legenda Dominik Hašek s partnerkou Lenkou.
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 8. 2021

Hokejová legenda a jeden z nejúspěšnějších brankářů, kteří kdy hráli v NHL, má důvod k radosti. Dominik Hašek (56) se stane potřetí otcem. Jeho přítelkyně Lenka by měla rodit na podzim. "Svatbu zatím neplánujeme," uvedl slavný hokejista pro ŽivotvČesku.cz v minulosti.

Dominik Hašek má dvě již dospělé děti, Dominiku a Michaela, které vzešly z jeho prvního manželství s Alenou Dvořákovou, se kterou se znal od gymnaziálních studií. Po třiadvaceti letech následoval rozvod a slavný hokejista navázal vztah s manažerkou Libuší Šmuclerovou (58). Životní štěstí »Dominátor« našel ale až po boku současné přítelkyně Lenky.

Podle informací webu Blesk.cz by se Hašek na podzim měl stát potřetí otcem. Ještě před rokem říkal, že svatba není na pořadu dne. "Svatbu zatím neplánujeme," řekl tehdy pro ŽivotvČesku.cz. Je možné, že po porodu legendární sportovec a podnikatel své plány přehodnotí.

Dominik Hašek v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz popsal, že ho trápí současná situace pod nadvládou nebezpečného viru. Zdá se ale, že v lockdownu nezahálel a postaral se o rozrůstání rodiny. "Snad to nebude znít populisticky, ale kdyby to šlo, tak bych si opravdu přál, abychom se vrátili do normálního života, na který jsme byli zvyklí před více než rokem. Už aby tato doba skončila," vyslovil přání populární gólman s tím, že doufá, že temná doba tu nebude navěky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.