Dominika Gottová má údajně bratra. Kdo by měl být synem Mistra, odhalil její blízký kolega

Dominika Gottová s otcem Karlem Gottem
Dominika Gottová s otcem Karlem Gottem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 12. 2020

Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) Dominika (47) zaskočila všechny fanoušky svého zesnulého tatínka. Podle jejích slov má potvrzeno, že má dalšího sourozence - bratra. Což znamená, že Mistr měl údajně syna. "Dominika si sháněla k tomu více informací a přišla s tím, že to tak je," řekl pro ŽIvotvČesku.cz Luboš Procházka, který s Gottovou pracoval na knize o jejím otci.

"V knize je nastíněno, že Dominika má bratra a na přímý dotaz Alici Kovácsové, zda její syn Hugo je synem Karla Gotta, přišla reakce ve smyslu komu to pomůže. Nepřišla tedy reakce, že není. A Dominika si sháněla k tomu více informací po vydání knihy a teď přišla s tím, že to tak je," řekl pro ŽivotvČesku.cz autor knihy s názvem Poslední roky s Karlem Luboš Procházka, ve které Dominika Gottová figuruje jako spoluautorka.

Sama Gottová se netají tím, že si dlouho myslela, že má bratra. "Myslela jsem si to dlouho a teď mi to blízká osoba potvrdila, že mám bráchu. Jméno té osoby říkat nebudu, ale veřejnost by to měla vědět,“ řekla pro portál Super.cz Gottová a pokračovala: "Je to pecka, že mám bráchu, ale bohužel se moc neznáme a třeba by mě neměl rád zrovna tak, jako Lucka,“ dodala Dominika směrem ke své mladší sestře.

Kvůli knize se Dominika vrátila z Finska, kde poslední týdny pobývala a kam odjela za svým manželem, hudebníkem Timem Tolkkim, se kterým se pokoušejí o záchranu manželství.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.