Dominika Mesarošová dává 3 rady Natálii ze svatební show. Tohle řekla, aby se stala hvězdou modelingu

Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2020

Nevěsta ze svatební reality show Natálie Mykytenko (23) je velmi atraktivní dívka, která by se podle některých expertů na krásu mohla z fleku živit modelingem. Někdejší playmate Dominika Mesarošová (35), která pořádala kurzy pro ženy, které chtějí prorazit ve světě showbyznysu, pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že účastnice reality show by to mohla zkusit. "Ta holka na to má," zhodnotila Natálii sympatická Dominika.

Dominika je dnes na plný úvazek maminkou rozkošného syna Eliána a momentálně se své práci nemůže plně věnovat. Přesto sleduje aktuální trendy, ale i ženy, které by v budoucnu mohly být hvězdami přehlídkových mol a jejich tvář by mohla zdobit titulní stránky módních časopisů. A Natálie je podle Dominiky dívkou, která by se ve velkém světě krásy prý neztratila. Dala jí dokonce na dálku tři rady, jak na to.

"Podle mě na to Natálie má. A jednoduchá tři pravidla jsou, aby byla reprezentativní a měla určitě komunikační dovednost. Pokud je vybavena některým mezinárodním jazykem, je to skvělá kombinace," prozradila pro ŽivotvČesku Dominika.

"Určitě jsou důležité i nějaké parametry, pokud jde třeba o výšku. Minimum by mělo být zhruba 174 centimetrů a samozřejmě líbivá postava je dobrý bonus," pokračovala Dominika Mesarošová, čím by Natálie ze svatební reality show měla disponovat, aby prorazila.

"No a do třetice určitě dobré vzdělání a chuť na sobě pracovat, to je velmi důležité," dodala pro ŽivotvČesku.cz Dominika Mesarošová.

Pro ŽivotvČesku.cz Natálii nedávno zhodnotil i Miloš Zapletal - někdejší majitel soutěže krásy Miss České republiky. Ten Natálii dokonce přirovnal k Taťáně Gregor Brzobohaté. "Dostaly se mi do rukou fotky novomanželky Natálie a musím uznat, že ženich měl »naslepo« velké štěstí. Elegantní blondýny s dobrou postavou mají vždy úspěch. Bylo tomu tak i v naší někdejší soutěži Miss České republiky. A navíc se mi zdá na jedné z fotek, že paní Natálie je podobná Taťáně Gregor Brzobohaté. A to je tedy slavná a krásná žena! Nezbývá než ženichovi pogratulovat," zhodnotil pro ŽivotvČesku.cz postavu a krásu Natálie muž, jehož soutěž byla dlouhé roky naprostým televizním klenotem a vítězky se proslavily nejen v Česku, ale i v zahraničí. Třeba právě Gregor Brzobohatá se v roce 2006 stala i Miss World.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.