Dominika Myslivcová promluvila o svých přírodních pokladech a mužích. Zadívají se a pak říkají, že mám krásné oči, svěřila

Blogerka Dominika Myslivcová
Blogerka Dominika Myslivcová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 8. 2021

Dlouho se spekulovalo o tom, zda influencerka a blogerka Dominika Myslivcová (26) je stále vybavena přírodou, nebo si už jako řada jejích kolegyň ze showbyznysu zkrášlila hrudník estetickým zákrokem, kdy jí odborník pomohl zlepšit pevnost a velikost ňader silikonem. "Já jsem se svými přírodními prsy zcela spokojená a plastiku rozhodně neplánuji," řekla otevřeně pro ŽivotvČesku.cz pohledná blondýnka.

Dominika Myslivcová už před lety radikálně změnila image. Už není tou prvoplánovitou blondýnou, která preferuje růžovou, ale je velmi pohlednou dámou, která je ráda ozdobou každé společenské akce. Stále se ale setkává s dotazy ohledně svých ňader. Někteří totiž spekulují, že ve svém mladém věku už podstoupila estetický zákrok, aby si pomohla.

"Mohu s klidem říct, že přírodní prsa se mi většinou líbí daleko více než silikony," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s tím, že sama je s tím, co jí nadělila příroda (velikost čtyři, pozn. red.) velmi spokojená. A navíc jí muži dávají zalíbení svými pohledy najevo.

"Muži se na mě někdy zadívají, nadechnou se a řeknou, že mám krásné oči. Ale stejně všichni tušíme, jak to myslí," vysvětlila Dominika Myslivcová pro ŽivotvČesku.cz, jak své okolí, zejména mužské, vnímá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.