Reklama:

Dominika Myslivcová ukázala muže, se kterým vyrazila do Dubaje. S Kazmou jsme jen kamarádi, tvrdí

Dominika Myslivcová a Kazma jsou prý jen kamarádi
Dominika Myslivcová a Kazma jsou prý jen kamarádi
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 1. 2022

Blogerka Dominika Myslivcová (27) vyrazila na luxusní dovolenou do Dubaje a začaly se šířit spekulace dvojího typu. Některé méně úspěšné influencerky začaly naznačovat, že Dominika dělá doprovod bohatým pánům a ti jí dávají dárky a peníze. Část fanoušků zase začala spekulovat, že žhavá blondýna vyrazila na dovolenou s moderátorem Kazmou. "S Kamilem jsme jen kamarádi," uvedla pro ŽivotvČesku.cz a redakci ukázala fotky s přítelem.

Reklama:

Dominika Myslivcová vyrazila na luxusní dovolenou do Dubaje a začala sociální sítě plnit fotkami, které ukazují, že si umí užívat na pláži i v drahých restauracích. Fanouškům, kteří sledují její sociální sítě, začalo vrtat hlavou, kdo blogerce a příležitostné herečce dělá doprovod. Dominika se rozhodla, že muže, který ji na cestě doprovází, zatím neukáže.

Reklama:

Někteří fanoušci začali tvrdit, že Dominika chodí s moderátorem Kamilem Bartoškem, který vystupuje pod přezdívkou Kazma. Ti dva se potkali na oslavě Dominičiných narozenin a ví se o nich, že si vždy mají co říct. Kazma navíc na svých sociálních sítích uvedl, že je v Dubaji pracovně. "Jsme kamarádi, známe se hrozně moc dlouho. Že bych nyní byla jeho nová holka? To jsou jen spekulace," uvedla blogerka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že Kamila má ráda, ale jeho novou slečnou není.

Chodit s Kazmou by ale nebylo to nejhorší. Okouzlující influencerka také čelila spekulacím, že do Dubaje si jela vydělat vlastním tělem jako doprovod nějakého vlivného muže.

"Už mě po těch letech nebaví neustále číst přihlouplé narážky a komentáře. Jak jezdím escort, jak spím bůhví s kým za peníze, jak jsem prostě hrozně špatná, protože neukážu, s kým v tom businessu sakra sedím! Já vám to ale ukazovat nechci. Necelé 4 roky jsem měla vztah, který jsem neměla potřebu sdílet s celým národem, prostě jsem v něm byla šťastná i bez médií a komentářů pro mě cizích lidí," vyjádřila se Dominika na sociálních sítích a do redakce ŽivotvČesku.cz zaslala fotky fešného Slováka, se kterým měla láskyplný vztah.

Současného přítele ale zatím ukazovat nechce. Veřejnost si má počkat na správný okamžik. Blogerka také uvedla, že je možné, že fanoušci toho vyvoleného uvidí až na svatebních fotkách.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: