Dopita po mně chce další dítě, řekla Agáta. O jejím čtvrtém těhotenství promluvil Jan Bendig

Agáta Hancyhová s Honzou Bendigem
Agáta Hancyhová s Honzou Bendigem
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 4. 2024

Agáta Hanychová a Ornella Koktová si pozvaly do svého podcastu zpěváka Honzu Bendiga, kterého mají obě velice rády. Už od začátku se povídání týkalo věšteckých schopností Romů, kterými v menší míře disponuje i sám Bendig. Agáta s Ornellou proto neváhaly a nechaly si od zpěváka vyčíst budoucnost z ruky. Už po prvním pohledu na jejich dlaně měl umělec jasno. Influencerka prý počtvrté otěhotní s manželem Mirkem Dopitou a Ornella se dostane na životní křižovatku, kdy se bude rozhodovat mezi dvěma láskami. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila věhlasná kartářka Helen Stanku o tom, v jakých chvílích nejčastěji lidé vyhledávají věštce a kartáře.

V podcastu Agáty Hanychové a Ornelly Koktové se poprvé objevil host. Influencerky si povídaly s oblíbeným romských umělcem Janem Bendigem. Ten mimo jiné vystupoval i na oslavě šestých narozenin Agátiny dcery Mii. Rodina Hanychové má proto s Janem Bendigem velmi vřelé vztahy.

Zpěvák si s Ornellou a Agátou povídal mimo jiné i o věšteckých schopnostech Romů. Těmi prý oplývala Honzova prababička a i sám umělec je v menší míře podědil. Své věštecké dovednosti předvedl Bendig rovnou před kamerou. První na řadu šla Agáta Hanychová. "Ty tam máš spoustu křižovatek, ale to ty víš. A máš tam ještě jednu a vidím v ní dítě," řekl jasně Agátě, která přiznala, že manžel Mirek Dopita by si ještě jedno dítě přál. "On ho hrozně chce, takže je to v háji," podotkla influencerka. "Je možný, že to budou dvojčata, vidím tam dva body," upřesnil Bendig.

Agáta se příliš překvapeně netvářila, je tedy možné, že v příštích měsících přijde se zásadní informací. I když uvedla, že těhotná není, není vyloučeno, že se s manželem o dalším miminku doma baví.

To Ornella Koktová v osudu už žádné dítě nemá, ale čeká ji podle Bendiga veliké rozhodování. "Budeš se rozhodovat mezi láskou, tedy mezi dvěma láskami, vidím tam nové seznámení," prozradil zpěvák při pohledu na Ornellinu dlaň. "Konečně budeš mít střídavku a odpočineš si," podotkla vtipně Agáta. Zda se Jan Bendig trefil ve svých předpovědích, ukáže čas.

O touze lidí znát svoji budoucnost promluvila pro ŽivotvČesku.cz špičková kartářka Helen Stanku. "Lidé za mnou chodí, když řeší nějaké palčivé téma a potřebují vytrhnout trn z paty. Samozřejmě ti, co jsou objednáni déle, ti chtějí vědět, co je v životě ještě čeká, nejčastěji ale lidé chtějí řešit aktuální situaci, se kterou si neví rady," vysvětlila slavná česká kartářka Helen Stanku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.