Doufám, že nám nový rok přinese klid. Záleží to ale na politicích a strukturách, které s děním hýbou, říká Kateřina Brožová

Kateřina Brožová
Kateřina Brožová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2022

Bilancování prožitého roku zanechává ve zpěvačce a herečce Kateřině Brožové (54) pozitivní pocity. Uplynulé období si užila po pracovní stránce, a přestože si dobře uvědomuje, jak náročné časy nyní svět prožívá, věří, že příští rok nám přinese klid. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o pracovních příležitostech, na které se těší, zejména pak na muzikál Noc na Karlštejně.

Energetická krize, válka na Ukrajině a inflace řadě lidí v uplynulém roce zkomplikovaly život a přidělaly starosti. Ani slavné osobnosti, jako je například Kateřina Brožová, tento stav světa nenechává chladnými. Pro ŽivotvČesku.cz se vynikající zpěvačka svěřila, jaké pocity v ní odcházející rok 2022 vyvolal.

"Uvědomuji si, pro kolik lidí to bylo náročné. Potřebovali bychom více klidu a já věřím, že nám jej nový rok přinese. Záleží to ale na politicích a strukturách, které s děním hýbou, a my, kdo na to nemáme vliv, můžeme jen věřit," sdělila pro ŽivotvČesku.cz plavovlasá umělkyně, která momentálně prožívá období plné mnoha pracovních příležitostí.

Kateřina Brožová na podzim přišla do seriálu z lékařského prostředí Ordinace v růžové zahradě a v roce 2023 v tom bude pokračovat. Těší se také na muzikál Noc na Karlštejně, který se v přicházející sezoně bude hrát na zámcích Konopiště a Loučeň, jak sympatická umělkyně prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

"Samozřejmě se také moc těším na jaro, do přírody se psy, na koně a čas s rodinou," řekla Kateřina Brožová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že čas s blízkými, zejména pak s dcerou Kateřinou (20), která se věnuje jezdectví, je pro ni velice důležitý.

Herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová je ženou mnoha talentů a profesí. V období dospívání, když ještě byla studentkou střední školy, si dokonce přivydělávala i jako modelka, na což vzpomíná zejména jako na zajímavou brigádu, která jí jako studentce přišla vhod.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.