Dovedu si představit, že spolu budeme dlouho. Adam Mišík je do Natálie Jiráskové zamilovaný až po uši

Natálie Jirásková a Adam Mišík
Natálie Jirásková a Adam Mišík
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2023

Dcera legendární modelky Ivy Kubelkové (45) Natálie Jirásková (18) již nějakou dobu bydlí společně se svým přítelem, zpěvákem a hercem Adamem Mišíkem (25). Ten je po boku krásné modelky velmi šťastný a nechal se slyšet, že si ji umí představit jako partnerku na celý život. Spokojená je s potenciálním zetěm také maminka Natálie. "Dokud je moje dcera šťastná, tak nemám co řešit," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Jeden z nejfotogeničtějších párů českého showbyznysu spolu začal randit v první polovině loňského roku a okamžitě na sebe - možná ne úplně záměrně - poutá nemalé množství pozornosti. Dvojice oslnila například na filmovém festivalu v Karlových Varech, pravidelně se ale objevuje na řadě dalších společenských akcí, kde jim to velmi sluší.

Veřejnost poměrně překvapilo, že se mladý pár relativně brzy sestěhoval, přestože Natálie je zletilá teprve pár měsíců. O tom, jak jejich soužití vypadá, nyní talentovaný Adam Mišík promluvil pro server iDNES.

"Když s někým člověk žije, je to samozřejmě intenzivní. Jsem hrozně rád, že mám doma zázemí a že jsme na sebe hodní. Je to taková má oáza klidu," popsal svůj život po boku Natálie Jiráskové herec a dále uvedl, že věkový rozdíl, který jej od přítelkyně dělí, nevnímá vůbec jako překážku.

"Věkový rozdíl sedmi let mezi námi nevnímám, protože my chlapi jsme velice pozadu v dospívání. Myslím, že ona je mentálně mnohem starší než já. Je dobře vychovaná a má dobře nastavené hodnoty. Žijeme spolu vlastně takový rodinný život a jsem za to rád," vysvětlil Adam Mišík v otevřeném rozhovoru.

To vše se děje za podpory a souhlasu dívčiny maminky Ivy Kubelkové, která si partnera své dcery oblíbila a jejich lásce přeje i přes to, že pro tak mladé děvče je možná náročné ustát mediální pozornost, která z toho vyplývá.

"Chápu mediální zájem, který je logický. Je to hezký mladý pár, který je pro lidi zajímavý, a co je pro mě podstatné, že se to snaží držet pro sebe a je pro ně podstatné, co si prožívají v soukromí. Dokud je moje dcera šťastná, tak nemám co řešit,"uvedla Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz.

Adam Mišík se nijak netají tím, že byly v jeho životě momenty, kdy byl, co se týká děvčat, trochu divočejší a partnerky se u něj poměrně dost střídaly. Tuto fázi ale má podle svých slov spíše za sebou a naopak nyní po boku Natálie pomýšlí na společnou budoucnost.

"Teď je pro mě na prvním místě ten klid. Jestli to bude mezi námi pokračovat tak, jak to je nyní, tak si dovedu představit, že spolu budeme dlouho. Navždycky, samozřejmě," řekl Adam Mišík s úsměvem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.