Dovolená podle Dary Rolins a Pavla Nedvěda: Zpěvačka ukázala láskyplný snímek a vyvolala otázku, kdo z partnerů má pevnější břicho

Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Fotbalista Pavel Nedvěd a zpěvačka Dara Rolins
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2022

Zpěvačka Dara Rolins (49) a někdejší fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd (49) už rok tvoří pár. První polovinu svého vztahu si užili v soukromí, neb ho tajili, nyní se ale rádi pochlubí snímky, které zachycují, jak vypadají jejich společné chvilky. Nyní se slovenská kráska s fanoušky podělila o fotografie, ze kterých srší láska, ale na kterých je také dobře vidět, v jak perfektní kondici slavní partneři jsou. O tom, že jejich vztah přešel do fáze těch dlouhodobých, pro ŽivotvČesku.cz pak promluvil psycholog Jeroným Klimeš.

Mají za sebou neúspěšné vztahy, oba mají prospívající kariéry, jsou plní energie a je radost na ně pohledět. Není divu, že Daru Rolins a Pavla Nedvěda osud svedl na společnou cestu. Ta je dosud nabitá příjemnými zážitky a cestováním po různých koutech světa. Ať už po těch, které nazývají domovem, či po těch vzdálenějších.

Vztah slovenské zpěvačky a viceprezidenta fotbalového Juventusu započal loni v létě a podařilo se ho tajit až do zimy. Tou dobou se objevily první spekulace, které už nemělo smysl zapírat. Pár od té doby fanoušky čas od času potěší společnými snímky, přestože o svém soukromí nemluví. Vzhledem k tomu, že jejich vztah už je ale oficiálně ve fázi dlouhodobého, by se dala předpokládat změna.

"Dlouhodobé vztahy počítáme od jednoho roku. Po roce, když vidíme, že to hezky funguje, by si měli partneři začít plánovat společnou cestu. Kde budou bydlet, co budou dělat, obecně svůj životní styl a další," řekl pro ŽivotvČesku.cz odborník na partnerské vztahy Jeroným Klimeš a poradil, co by nyní mělo ve vztahu následovat.

Vzhledem k jejich kariérám se dá jen těžko předpokládat, že by se Pavel Nedvěd či Dara Rolins zničehonic všeho vzdali, aby se mohli za drahou polovičkou odstěhovat. Vzhledem k množství společně stráveného času se ale nedá říct, že by jejich vztah trpěl tím, že vedle sebe noc co noc neusínají. Vzájemnou společnost si užívají v jiné formě.

Dara Rolins se nyní na sociálních sítích pochlubila snímky z Itálie, na kterých se v plavkách tulí ke svému partnerovi. Nejenže z nich přímo srší láska, ale je z nich také evidentní, že ačkoliv se oba letos stanou padesátníky, jsou v naprosto fantastické formě. Kromě zdravého životního stylu jim nyní zjevně svědčí právě i všeobecná spokojenost, za kterou vděčí jeden druhému.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.