Dovolenou momentálně neplánuji, říká Eva Perkausová. Ta poslední skončila pozitivním testem

Krásná moderátorka Eva Perkausová
Krásná moderátorka Eva Perkausová
Foto: Se svolením Evy Perkausové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2021

Konec prázdnin se pomalu blíží, ale během srpna lidé stále cestují do zahraničí, aby si užili poslední týdny léta. Moderátorka Eva Perkausová (27) se bude prozatím zdržovat v Česku, protože má za sebou nepříjemné zkušenosti z poslední dovolené. "V únoru jsme byli na Maledivách, kde jsme uvízli kvůli pozitivnímu testu partnera na koronavirus," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Eva Perkausová se řadí k sympatickým osobnostem televizní obrazovky a také krásným ženám. Během léta má dostatek pracovních závazků a z poslední dovolené, kam vyrazila s partnerem, si odnesla osobní zkušenost s epidemií koronaviru. Ta zkomplikovala dny, které si měla užít u moře.

"Momentálně dovolenou neplánuji. Na poslední jsem byla v únoru na Maledivách, kde jsme uvízli kvůli pozitivnímu testu partnera na koronavirus. Takže zatím nemám nic v plánu, uvidíme, co bude," vyjádřila se Eva Perkausová pro ŽivotvČesku.cz.

I když cestování do letních destinací zatím není na pořadu dne, užívá si příjemného počasí v rodných Čechách. Kromě jiných věcí se věnuje hodně i sportu, aby si udržela štíhlou postavu a zůstála v dobré fyzické kondici. "Převážně běhám, ale věnuju se všemu možnému – jezdím na bruslích, hraju tenis a vlastně využiju veškeré sporty, které se mi nabídnou," dodala půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.