Dovolenou momentálně neplánuji, říká Eva Perkausová. Ta poslední skončila pozitivním testem

Krásná moderátorka Eva Perkausová
Krásná moderátorka Eva Perkausová
Foto: Se svolením Evy Perkausové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2021

Konec prázdnin se pomalu blíží, ale během srpna lidé stále cestují do zahraničí, aby si užili poslední týdny léta. Moderátorka Eva Perkausová (27) se bude prozatím zdržovat v Česku, protože má za sebou nepříjemné zkušenosti z poslední dovolené. "V únoru jsme byli na Maledivách, kde jsme uvízli kvůli pozitivnímu testu partnera na koronavirus," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Eva Perkausová se řadí k sympatickým osobnostem televizní obrazovky a také krásným ženám. Během léta má dostatek pracovních závazků a z poslední dovolené, kam vyrazila s partnerem, si odnesla osobní zkušenost s epidemií koronaviru. Ta zkomplikovala dny, které si měla užít u moře.

"Momentálně dovolenou neplánuji. Na poslední jsem byla v únoru na Maledivách, kde jsme uvízli kvůli pozitivnímu testu partnera na koronavirus. Takže zatím nemám nic v plánu, uvidíme, co bude," vyjádřila se Eva Perkausová pro ŽivotvČesku.cz.

I když cestování do letních destinací zatím není na pořadu dne, užívá si příjemného počasí v rodných Čechách. Kromě jiných věcí se věnuje hodně i sportu, aby si udržela štíhlou postavu a zůstála v dobré fyzické kondici. "Převážně běhám, ale věnuju se všemu možnému – jezdím na bruslích, hraju tenis a vlastně využiju veškeré sporty, které se mi nabídnou," dodala půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Akční herec Jason Statham (55) si čas od času musí dát pauzu od náročného natáčení filmů, ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.