Dovolenou si Ewa Farna udělala doma. Zveřejnila snímek, na kterém ukázala plážovou postavu

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: nextfoto.cz

Řada Čechů se chystá na dovolenou do zahraničí, mnozí už letos navštívili destinace jako Dubaj či Maledivy. Zpěvačka Ewa Farna (27) zůstala v Česku a zahraniční dovolenou si užila ve svém domě. Překvapení jí totiž připravil její manžel Martin Chobot (31). "Odešla jsem na záchod a Martin připravil tohle. No, Dubaj to není, ale snaha se cení," uvedla pohledná zpěvačka, která zároveň ukázala parádní postavu na plážovém lehátku.

Ewa Farna zatoužila po mořském vánku a teplém písku, zkrátka zažít pořádnou exotiku. "Chtěla bych fakt už někam k moři, víš, že by si Arťa hrál na písku, my s drinkem, pohoda, jakoby nějak na samotce, ale v exotice, déčko ze slunce - lepší nálada, rozumíš,“ navrhla svému muži zpěvačka.

To se ale nesetkalo s moc velkým pochopením, protože Martin Chobot je velmi zodpovědný a zásadový muž. "Vždyť nemůžeme cestovat ani mezi okresy, ani na svátky nevidíme rodinu, tak to fakt nemůžeme nikam jet přece, to je úplně proti smyslu těch opatření,“ zavrhl výlet do zahraničí populární kytarista.

Ewa ještě chvíli mluvila o tom, že se jí líbilo třeba v Dubaji nebo na Kanárských ostrovech, ale nic neprošlo. O to víc byla překvapená, když se vrátila ze záchodu do obýváku. "Odešla jsem na záchod a Martin připravil tohle. No, Dubaj to není, ale snaha se cení," dodala Ewa Farna ke snímku, na kterém ukázala nejen svou postavu, ale nápaditost svého partnera, který se rozhodl udělat své osudové ženě dovolenou doma. Romantické gesto dojalo mnoho fanoušků, ale i kolegyně z hudební branže.

V Česku se začalo očkovat koncem loňského prosince a od té doby bylo podáno přes 3,8 milio...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.