Dovolenou v Itálii nahradila brněnská přehrada. Pořádně jsme se s partnerkou opálili, prozradil Jiří Kajínek

Jiří Kajínek
Jiří Kajínek
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 8. 2020

Jsou to více než tři roky, kdy byl nejznámější vězeň v Česku Jiří Kajínek (59) propuštěn na svobodu. Poté, co ho omilostnil prezident Miloš Zeman, není podle jeho slov den, který by promrhal. A ani letos nevynechá dovolenou u moře, i když původní plány musel zrušit.

V roce 2017 opustil Jiří Kajínek věznici a zamířil za svou partnerkou Magdou Gubovou, s níž žije v paneláku na okraji Brna.

Jeho partnerka před časem onemocněla trpí nevyléčitelnou chronickou leukemií. I tak ale stále provozuje soukromou ordinaci. Ovšem to páru nebere vůbec na životní radosti. Sice měli plány vyrazit si autem na dovolenou do Itálie, ale museli je změnit.

"Do Itálie, jak jsme plánovali, jsme letos nejeli, protože Jsme měli problém s umístěním našeho psa. To byla zásadní věc. A tím pádem se dovolená přesunula," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Jiří Kajínek s tím, že letos se s partnerkou určitě o dovolenou u moře neochudí.

"Teď už hlídání máme vyřešené, takže se rozhodujeme pro leteckou dovolenou. Ale zatím nemáme určenou destinaci," upřesnil muž, který za více než tři roky svobody navštívil řadu zahraničních destinací.

I když si přes prázdniny Jiří Kajínek se svou milovanou partnerkou zatím nevychutnali mořské vlny, tropické dny si zpříjemnili na brněnské přehradě, kterou mají od svého bydliště kousek.

"Hodně dnů jsme strávili na brněnské přehradě a jsme opálení jako od moře. Půjčíme si loď, šlapadlo a zajedeme si doprostřed přehrady, tam se opalujeme čtyři pět hodin, zaplaveme si a jsme jako černoši," dodal Jiří Kajínek, jak si aktuálně užívá s partnerkou posledních prázdninových dnů. Brzy si ale užijí dovolenkářské destinace, která pro ně nebude letecky příliš náročná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.