Reklama:

Draco Malfoy z Harryho Pottera: Tom Felton zkolaboval. Záchranáři ho museli převézt na nosítkách do nemocnice

Herec Tom Felton
Herec Tom Felton
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2021

Stal se jednou z hvězd osmidílné filmové série o čarodějném učni Harry Potterovi. Herec Tom Felton (34) oslavil v tomto týdnu narozeniny, ale místo večírku ho čekala hospitalizace v nemocnici. Na golfovém turnaji hvězd u něj totiž nastaly zdravotní obtíže a následně na místě zkolaboval, jak informovalo BBC. Museli se o něj postarat záchranáři, kteří ho převezli k lékařskému ošetření.

Reklama:

Pouhé dva dny po svých narozeninách zažil představitel Draca Malfoye z Harryho Pottera něco, co by asi nikdo nečekal. Na golfovém turnaji Ryder Cup ve Wisconsinu, který je pořádán každé dva roky, se mu najednou přitížilo a herec zkolaboval. Na místě mu museli pomoci nejen přihlížející lidé, ale přivolána byla také záchranná služba, která ho odvezla na nosítkách do místní nemocnice, jak informovalo BBC.

Reklama:

Rodák z anglického Epsomu vzpomínal v rozhovoru pro magazín Seventeen na svou pravděpodobně nejslavnější roli studenta zmijozelské koleje ve fantasy sérii. Vznikla na základě knižního bestselleru autorky J. K. Rowlingové (56). "Harry to má snadné. Má všechny ty skvělé aspekty říkající: Udělej to, udělej tamto, staň se hrdinou. Ale Draco prostě nemá na výběr. Je to zkrátka: Jdi, buď ten zlý nebo tě Voldemort zabije, což je fakt hrozné. Ale je to zlatíčko, Draco je po většinu času úžasně strašný a mně to dělalo velkou radost," vyjádřil se Tom Felton.

Aktuálně nejsou známy další informace o jeho zdravotním stavu, ale všichni pevně doufají, že se nejednalo o nic vážného a britský sympaťák bude zase brzy v pořádku.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: