Draco z Harry Pottera slaví Kristova léta. Tom Felton jako bohémský fešák

Tom Felton jako Draco Malfoy
Tom Felton jako Draco Malfoy
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 9. 2020

Herec Tom Felton (33) si zahrál úlisného Draca Malfoye ve filmové zpracování světového fenoménu – Harry Potterovi. V letošním roce slaví významná Kristova léta a z chlapce vyrostl pořádný chlap.

Filmová hvězda Tom Felton už dávno není tím »otrapou« Dracem Malfoyem, snobským zmijozelským studentem školy čar a kouzel. Dospěl a vyrostl z něj opravdový muž, který občas nasadí i brýle. Ale právě role Malfoye herce natolik »zaškatulkovala«, že si ho dlouhou dobu diváci nevybavili jinak. Proto se snažil prokázat herecký talent v řadě dalších zajímavých projektů. Ať už se jednalo o historické drama Belle nebo válečný film podle skutečné události Megan Leavey. 

Kromě herectví se pohledný Brit věnuje hudbě – zpívá a hraje a kytaru. Jeho projev působí naprosto přirozeně a má opravdu příjemnou, lehce »nakřáplou« barvu hlasu. Dokonce si v průběhu léta vytvořil účet na TikToku, aby představil fanouškům vlastní písně a svůj kytarový um. Znamenalo to pro něj také formu zábavy a relaxace v době celosvětové pandemie.

Mladý herec nedávno na instagramovém účtu zveřejnil fotku, která okamžitě vyvolala řadu spekulací. Vypadá na ní totiž jako mladá verze Siriuse Blacka, kmotra Harryho Pottera a čaroděje ze stejnojmenné série. Oblečení, celková image i černý pes po jeho boku (Sirius Black měl jako zvěromág podobu velkého černého psa) jako by naznačovala souvislost s oblíbenou kouzelnickou postavou. I když se filmové ztvárněné Blacka v podobě představitele Draca Malfoye bohužel nedočkáme, i tak žádné zklamání. Společnost Netlix nabídne českým divákům halloweenskou fantasy novinku s názvem A Babysitter's Guide to Monster Hunting, která má premiéru už 15. října. A jedno je jisté. Feltonova postava bude temná, strašidelná a možná dokonce až démonická.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.