Tomáš Plekanec požádal o ruku přítelkyni Lucii Šafářovou. Mělo to grády, přiznala

Tomáš Plekanec se bude podruhé ženit
Tomáš Plekanec se bude podruhé ženit
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 12. 2020

Láska je prostě láska. Důkazem toho je žádost, kterou si vyslechla bývalá tenistka Lucie Šafářová (33) z úst hokejové legendy a milovaného partnera Tomáše Plekance (38). A završením dojemného okamžiku bylo její »ano«.

Dojemný a krásný okamžik, o kterém sní snad každá žena. Právě takový zažila bývalá tenistka Lucie Šafářová, kterou její přítel a slavný sportovec Tomáš Plekanec požádal o ruku. V minulosti už jednou stál u oltáře se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (40), ale do manželského svazku se nebojí vstoupit podruhé, protože lásce člověk neporučí.

Partneři spolu mají téměř roční holčičku Leontýnku, která 19. prosince oslaví první narozeniny. Žádost o ruku ale neproběhla v poklidném duchu, protože došlo na pořádné drama. Díkybohu se šťastným koncem. A co se týká příjmení, zatím v tom Lucie Šafářová nemá jasno. "Ještě jsem nad tím moc neuvažovala, ale asi bych si nechala obě," řekla v rozhovoru pro Magazín Dnes.

"Mělo to grády. Skoro u toho uhořel," přiznala budoucí nevěsta Lucie Šafářová v rozhovoru pro Magazín Dnes. "Já Lucce říkal, že jestli si mě bude chtít vzít, tak jsem pro. Málem jsme podpálili barák, ale jinak dobrý," dodal Tomáš Plekanec pro Magazín Dnes. Sami zmínili, že je nic netlačí a nechtějí na to spěchat, protože současná situace není dvakrát příznivá a těžko se odhaduje, co bude druhý den, natož za měsíc. Tomáš Plekanec má dva syny z prvního manželství - Adama (5) a Matyáše (9), kteří však mají s bývalou tenistkou a budoucí manželkou svého tatínka hezký vztah.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.