Dříve krásná Marissa ze seriálu O.C. je k nepoznání. Mischa Bartonová přibrala, zrudla a otekla

Herečka Mischa Bartonová
Herečka Mischa Bartonová
Foto: ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 5. 2021

Herečka Mischa Bartonová (35) se proslavila v pouhých 17 letech jako Marissa v seriálu O.C. Byla krásná a ambiciózní, ale s pozorností veřejnosti se jen těžko vyrovnávala. Způsobila několik skandálů, byla závislá na drogách a také nejednou skončila v psychiatrické léčebně. Dnes už má být vyléčená, ale zdá se, že dřívější životní styl si na jejím vzhledu vybral svou daň. Na posledních fotografiích má kilogramy navíc, je oteklá a zarudlá v obličeji.

Mischa Bartonová je jednou z hvězd, které se proslavily ještě před dospělostí a náhlá pozornost se na nich negativně podepsala. Už krátce poté, co ji poznal svět, se herečka vrhla do víru neřízených večírků, na kterých popíjela alkohol a brala drogy. Byl to její způsob, jak se se slávou vyrovnat.

"Proslavila jsem se v 17 letech a po 20. narozeninách jsem už hodně zdivočela. Veřejně jsem dělala spoustu nemístných věcí. Naštěstí jsem se poučila, dokázala jsem si uvědomit své chyby," řekla Bartonová v rozhovoru pro magazín Glamour.

Psychické potíže a drogy dohnaly herečku i do psychiatrické léčebny, a to hned několikrát. Mimo to byla také v roce 2007 poprvé zatčena, provinila se řízením pod vlivem alkoholu. Ve stejném roce byla převezena do nemocnice po požívání alkoholu na prášky na předpis, v důsledku čehož zkolabovala.

"Byly časy, kdy mé chování řešili všichni. Nemohla jsem vyjít z domu, číhali na mě fotografové. Na jednu stranu se nedivím, nechovala jsem se normálně. Na druhou stranu za to mohli i oni, byla jsem moc mladá na to, abych si uvědomila, jak své problémy správně řešit," vysvětlila Mischa.

Přestože dnes už má Mischa Bartonová být vyléčená ze závislostí, zdá se, že její dřívější životní styl zanechal na v minulosti krásné ženě šrámy. Naposledy byla zachycena při venčení psa, oteklá v obličeji, zarudlá a s kilogramy navíc. Fanoušci pevně doufají, že znovu nespadla do problémů a měla jen špatný den.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.