Druhé dítě bych přijal s láskou, rodičovství si náramně užívám, říká Marek Ztracený

Marek se svým synem Markem
Marek se svým synem Markem
Foto: Archiv Marka Ztraceného
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2020

Marek Ztracený (35) je nejen vynikající zpěvák, který dokázal vyprodat několikrát největší pražskou halu, ale především hrdý otec devítiletého Marka. S ním a partnerkou tráví veškerý volný čas. Rodičovství si náramně užívá a pro ŽivotvČesku.cz hudebník přiznal, že když by do rodiny přišel druhý potomek, s láskou takovou krásnou událost přijme.

Talentovaný zpěvák si letošní prázdniny maximálně užívá. S rodinou navštívil řadu krásných míst v Česku, na některých z nich měl vystoupení. Lidem rozdával hudební radost.

"Jak se říkalo, že kvůli koronaviru nebudou mít muzikanti moc co dělat, tak se ukázalo, že opak je pravdou. Odjeli jsme řadu velkých a vydařených koncertů a povedlo se mi to skvěle zkombinovat i s rodinou. Pořídili jsme si elektrokola a objeli jsme kus naší krásné země," prozradil sympatický zpěvák pro ŽivotvČesku.cz s tím, že objevil řadu krásných míst na našem území, kam se rád bude v budoucnu vracet.

Marek promluvil i o rodičovství, které si hodně užívá. Se synem Markem, který mu je obrovským parťákem, si užívá každou volnou chvíli. Zpěvák nastínil i svůj pohled do budoucna, a to že by se mohla rodina o jednoho potomka rozrůst.

"Člověk má dalšího potomka v hlavě. Na jednu stranu si říkám, že bychom měli druhého jedináčka, protože synovi bude za chvíli deset let. Než by se cokoliv stalo, tak by mu mohlo být jedenáct, dvanáct, to jsem si říkal, že by byli daleko od sebe, ale rozhodli jsme se s partnerkou, že to nebudeme tolik řešit. Pokud by to přišlo, tak se k tomu postavíme s láskou a tak to i přijmeme," dodal fenomenální hudebník Marek Ztracený pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ještě do konce prázdnin ho čeká vystoupení na Šumavě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.