Druhé miminko bych chtěl. Monice doma pomáhám, říká hvězda MMA Makhmud Muradov o rodičovství

Makhmud Muradov a Monika Bagárová
Makhmud Muradov a Monika Bagárová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2020

Mistr bojových umění a hvězda MMA Makhmud Muradov (30) se stal v květnu pyšným otcem. Jeho partnerka zpěvačka Monika Bagárová (26) mu porodila dcerku Rumiu. Pro ŽivotvČesku.cz zápasník prozradil, jak si otcovství momentálně užívá.

Koncem května přivedla krásná Monika Bagárová na svět holčičku Rumiu. Stala se tak z ní novopečená maminka a ze svého partnera Makhmuda učinila pyšného tátu. Jak si hvězda MMA roli otce užívá?

Rodičovství si užívá

"Rodičovství si užívám. Jsem z otcovství šťastný," prozradil Makhmud, kterému se neřekne jinak než Mach. Tatínkem se stal ve svých třiceti letech a podle jeho slov přišlo miminko přesně v pravou chvíli. Práci a rodinu se mu daří skvěle skloubit. "Zvládám to v pohodě. Monika je velmi šikovná a když mám čas, tak jí pomáhám," odpověděl pro ŽivotvČesku.cz na otázku, zda se do péče o dceru také zapojuje.

U jednoho potomka nezůstane

S Monikou by si Makhmud přál velkou rodinu, a tak druhé miminko nevylučuje. "Všechno má svůj čas, do budoucna bych ale ještě jednoho potomka chtěl," dodal šťastný otec a profesionální bojovník pro ŽivotvČesku.cz.

Makhmud je na své kořeny velmi hrdý a není tajemstvím, že dcerka Rumia dostala jméno po Machově mamince.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.