»Druhý otec« zpěvačky Ewy Farné se rozvedl. Rozpad manželství tajil několik měsíců

Lešek Wronka a Ewa Farna
Lešek Wronka a Ewa Farna
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2020

Hudební producent Lešek Wronka (60) už není v manželství s Halinou Mlynkovou (43). Rozpad manželství tajil přibližně rok, na rozvod došlo letos v srpnu. Sám informaci objevitel zpěvačky Ewa Farne (27) potvrdil.

Lešek Wronka má za sebou v pořadí druhý rozvod. Smutný fakt, že má problémy ve společném soužití s mladší zpěvačkou Halinou Mlynkovou, se snažil zhruba rok tajit. Polská média ale už dříve spekulovala, že v manželství producenta a textaře není vše v pořádku.

Teď se ukázalo, že jde o smutnou realitu. Navíc Wronka na své stránce v internetové encyklopedii změnil informace o sobě a uvedl, že od srpna je rozvedený. Teď rozvod sám potvrdil.

"Již loňské narozeniny jsem slavil bez ženy. Na moji žádost nás v srpnu rozvedli," uvedl pro portál Super.cz Lešek, jehož narozeniny připadají na 16. listopadu.

Druhé manželství se Wronkovi rozpadlo téměř po pěti letech. Své »Ano« si s mladší zpěvačkou řekli na Valentýna, tedy 14. února 2015. Obřad se odehrál v pražském Břevnovském klášteře a za svědka šel ženichovi sám Karel Gott.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.