Držím přerušovaný půst, prozradila Kristýna Schicková tajemství dokonalé postavy. Vylíčila, jaký druh pohybu má nejraději

Modelka Kristýna Schicková
Modelka Kristýna Schicková
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2021

Kristýna Schicková (27) je velmi atraktivní ženou a vyhledávanou modelkou. Při pohledu na její perfektní postavu by jen málokdo řekl, že už je maminkou. Ve stravování dodržuje režim, který jí vyhovuje a při kterém tělo nestrádá. "Držím přerušovaný půst, to znamená, že 16 hodin nejím a 8 hodin jím," řekla Kristýna Schicková pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co dalšího pro štíhlou linii dělá.

Půvabná modelka Kristýna Schicková je ženou, která vypadá skvěle ve společenských šatech i obyčejných džínách s tričkem. V každém outfitu je nepřehlédnutelné, že na svou postavu dbá a o své tělo se dobře stará. Nejde jí jen o to, aby byla štíhlá, ale také o to, aby byla zdravá. Drží se proto stravování a fyzických aktivit, které jí vyhovují a netlačí se do ničeho, co by jí bylo nepohodlné.

"Držím přerušovaný půst, to znamená, že 16 hodin nejím a 8 hodin jím. První jídlo si dávám třeba kolem poledne a poslední kolem sedmé nebo osmé hodiny. Pak zase nejím až do druhého dne, zjistila jsem, že mně a mé postavě to vyhovuje nejvíc. Snažím se to dodržovat," řekla Kristýna Schicková pro ŽivotvČesku.cz.

Chutě na tučné pochutiny se sestře fotbalisty Patrika Schicka vyhýbají. "Na českou kuchyni moc nejsem a taková jídla ani nevyhledávám. V dnešní době moderní a vyvážené kuchyně existují i daleko zdravější varianty, volím spíš něco lehčího a zdravějšího. Snažím se mít balanc v mikroživinách a makroživinách tak, aby to tělu prospívalo a aby nestrádalo," popsala modelka pro ŽivotvČesku.cz, jaká jídla volí.

Kromě pohybu si maminka rozkošného Elliota dopřává a prospěšné masáže. "Samozřejmě cvičím, nejraději mám pilates, běhání a jednou či dvakrát do týdne zajdu na silový trénink do posilovny. Dvakrát měsíčně chodím na speciální ruské masáže, které podporují lymfu, drtí podkožní tukové buňky a zbavují celulitidy. Používám i bahenní zábaly, které tomu výsledku ještě dopomáhají," vysvětlila Kristýna Schicková pro ŽivotvČesku.cz, jak o svůj zevnějšek pečuje.

K přerušovanému půstu přivedly Kristýnu Schickovou výsledky genetických testů, díky kterým se dozvěděla, jaký systém stravování jejímu tělu bude nejvíce vyhovovat. Takový test je podle ní výbornou investicí, díky které člověk získá návod, jak udržet své tělo zdravé.

"V dnešní době jsou i genetické testy, které si můžete nechat udělat a tam vám přesně vyjede, co je pro vaše tělo dobré. Je to investice, která není zas tak drahá a máte za ni manuál, jak udržovat tělo v pořádku a v rovnováze. Vytřou vám vzoreček z úst a pak vám přijde velký dokument, kde vám řeknou, co tělu doplnit a čeho se vzdát, nebo i to, jaké sporty jsou pro vás vhodné," dodala Kristýna Schicková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.