Důchodce (76) z Prahy si na balkoně vystavil nahé ženy, hrozí mu pokuta 10 tisíc korun

Důchody se zvednou o 300 korun
Důchody se zvednou o 300 korun
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 4. 2020

Čiperný důchodce z pražských Stodůlek si chtěl zpříjemnit posezení na balkoně pohledem na nahé ženy. Vyzdobil si ho proto několika lechtivými fotografiemi. Jenomže se to nelíbilo sousedům a kolemjdoucím, kteří na 76letého muže zavolali městskou policii. Teď mu hrozí tučná pokuta.

Touha dívat se na lechtivé snímky žen možná přijde draho seniora z Prahy. Ten si balkon polepil nahotinkami, potázal se však se zlou od lidí, kteří pod balkonem procházeli.

Jeho "nástěnka" však byla vskutku zvláštní, protože kromě žen si tam nalepil také fotky mužů nebo psa. Balkon se nachází v 1. patře. Strážníkům, kteří přišli jeho výzdobu zkontrolovat, řekl, že si tam může dávat, co chce.

Velká pokuta

„Když ho hlídka upozornila, že je dobře viditelný zvenku a vzbuzuje v lidech veřejné pohoršení, odvětil, že dokud neuvidí nějaký úřední dokument s razítkem, že se to nesmí, nesundá je,“ informovala mluvčí městských policistů Irena Seifertová.

Senior je teď podezřelý ze spáchání přestupku veřejného pohoršení. Strážníci případ předali správnímu orgánu. O mužově vině nebo nevině rozhodnou úředníci. Hrozí mu pokuta do výše 10 tisíc korun.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.