Důkaz, že méně je někdy více. Těhotná Nikol Švantnerová oslnila na plese v róbě až ke krku

Nikol Švantnerová
Nikol Švantnerová
Foto: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2023

Vítězka soutěže Česká Miss z roku 2015 Nikol Švantnerová (30) se momentálně nachází v poslední fázi svého těhotenství. Miminko čeká se svým partnerem Ondřejem Antošem. Bříško jí velmi sluší, jak ukázala na Plese jako Brno. Pro tuto příležitost oblékla velmi rafinovanou róbu, která neukázala vůbec nic a přitom všechno. "Myslím, že je to důkaz, že vůbec nejsou potřeba odhalené modely," uvedl pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček (50).

Za svým partnerem, který je podnikatel a zabývá se prodejem luxusních vozů, se Nikol Švantnerová přestěhovala na Moravu. Jejich vztah započal pravděpodobně krátce poté, co se modelka rozešla se svým dlouholetým přítelem, fotbalistou Patrikem Dresslerem. Hřebíček do jejich vztahu zatlouklo patrně odloučení, jež bylo způsobené pandemií koronaviru.

Po tomto složitém období je ale Nikol Švantnerová znovu šťastná a nyní se těší na své první miminko. Fanouškům již prozradila, že to bude holčička a narodí se začátkem jara. Požehnaný stav budoucí mamince velice sluší. Své bříško, které je již pořádně zakulacené, ukázala na Plese jako Brno. Pro tuto příležitost jej zahalila do zářivě růžové róby z dílny návrháře Jakuba Ponera, která oslovila také stylistu celebrit Káju Pavlíčka.

"Tenhle model je ukázka toho, že není třeba se odhalovat, aby byla žena sexy a přitažlivá. Méně je někdy více. A v případě Nikol se to povedlo. Šaty jí moc sluší, líbí se mi také ladící doplňky. Opravdu mě ten outfit baví. Je také vidět, že není také pokaždé potřeba vymýšlet složitý účes, jednoduchost je v tomhle případě pěkná a k modelu se hodí," ohodnotil pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček šaty krásné brunetky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.