Dustin Hoffman je více než 40 let šťastný po boku jedné ženy. Krásná Lisa řekla, co je jejich klíčem ke štěstí

Dustin Hoffman s manželkou
Dustin Hoffman s manželkou
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2022

Herec Dustin Hoffman (84) patří mezi legendární herce, které si diváci mohou pamatovat z mnoha žánrů, kdy ve všech dokázal zářit. S manželkou Lisou (67) je už více než 40 let ve šťastném manželství a fanynky ho v romantické rovině vůbec nezajímají. Lisa pro magazín Fabiosa promluvila o tom, co je jejich klíčem ke štěstí.

Slavný herec Dustin Hoffman měl především v mládí zástupy fanynek, které stály o jeho přízeň. On je však už od počátku 80. let věrný jedné ženě, po jejímž boku je celé roky velmi spokojený. Téměř o 20 let mladší Lisa je nepochybně ženou jeho života, ani jejich vztah ovšem nebyl bez práce.

"Když mi došlo, že zbytek života strávím po boku Dustina a bude to znamenat hodně cestování, oba jsme se rozhodli na vztahu intenzivně pracovat už od jeho počátků. Dohodli jsme se, že spolu budeme za všech okolností držet, ať už nám do cesty bude chtít vstoupit cokoliv," řekla Lisa Hoffmanová, jak ji cituje magazín Fabiosa.

Dustin Hoffman svou manželku poznal už dávno předtím, než se vůbec dali dohromady. Jejich rodiny se přátelily a velkou spojkou mezi nimi byla paradoxně až smutná událost. Herec se snažil Lisu rozveselit po smrti jejího milovaného dědečka a časem se velmi sblížili.

Nyní jsou Dustin a Lisa Hoffmanovi manželé už celých 42 let a nejnovější fotografie ukazují, že i po takových letech má romantika v jejich vztahu své místo. Herec manželku totiž vyvedl na večeři do luxusní kalifornské restaurace, odkud oba odcházeli spokojení.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.