Důvěrnice Ivety Bartošové promluvila: Artura nesleduji, ale vzpomínám, jak jsme kradly brambory, říká Golda

Iveta Bartošová, syn Artur a letitá kamarádka a hospodyně Golda Dvořáková..
Iveta Bartošová, syn Artur a letitá kamarádka a hospodyně Golda Dvořáková..
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2020

29. duben 2014 nevratně otřásl českým showbyznysem. Toho dne se po Česku rozlétla zpráva o sebevraždě zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Její život byl plný pádů a neuvěřitelných vzestupů. Přesto v mnohých srdcích je dodnes. Její důvěrnice a blízká přítelkyně Zlata Golda Dvořáková na ní pro Život v Česku.cz zavzpomínala. A prozradila několik velmi úsměvných vzpomínek, třeba jak společně na poli kradly brambory.

Ať už byla Iveta Bartošová jakákoli, navždy bude pro mnohé fenomén. Její životní karamboly, ale i partnerské vztahy a hudební návraty sledoval snad každý v Česku. Její slávu a přízeň fanoušků by jí mohla většina kolegyň jen závidět. Životního štěstí však nikdy bohužel nedosáhla. 

Zlata Dvořáková zvaná Golda na ni v rozhovoru pro Život v Česku.cz zavzpomínala. "My jsme ke konci jejího života jsme se daly dohromady, vysvětlily si vše a padly si do náruče. Vzpomínám na ni často. Je pořád se mnou, i když odešla," prozradila žena, která byla pro Ivetu Bartošovou blízkou kamarádkou a pro jejího syna Artura druhou mámou. Nakonec se jejich cesty ale rozdělily proto, aby se krátce před sebevraždou zpěvačky opět spojily. "Jsem za to, že jsme pak k sobě našly cestu, ráda. Co se stalo mě ale pořád bolí," podotkla.

Dnes už Golda je v kontaktu jen s maminkou zpěvačky, se kterou si občas zavolá. "Se sestrou Ivety v kontaktu nejsem, občas si zavolám s její maminkou. Nesleduji ani hudební kariéru Artura," svěřila Golda.

V rozhovoru prozradila i pár milých vzpomínek, které jí navždy zůstanou v paměti. "V listopadu jsme se šly s Ivetou koupat do rybníka. To jsme se tehdy hodně nasmály. Nebo vzpomínka, jak jsme kradly brambory na poli, jsou to věci na které člověk rád vzpomíná," dodala Golda pro Život v Česku.cz.

Co všechno prozradila, si poslechněte v exkluzivním audiorozhovoru.

Ministr rozkoší, skvělý zpěvák a obrovský showman Daniel Nekonečný (†52) našel místo věčné...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu