Důvod, který Petru Páchovou mrzí. Zlatuška ze SuperStar nečekaně nevystoupila s finalisty v nedělním přenosu, řekla proč

Petra Páchová
Petra Páchová
Foto: Se svolením Petry Lstibůrkové Páchové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 11. 2021

Nedělní přímý přenos talentové pěvecké soutěže, kterou vysílá nejsledovanější tuzemská komerční stanice, obohatila píseň Veď mě dál. Vznikla v roce 2004 a zpívala ji desítka finalistů historicky prvního ročníku. Televizní divák se po 17 letech dočkal jejího oprášení v podání osmičky někdejší účastníků show. Na pódium se tak nepostavily dvě zpěvačky - Aneta Langerová (35) a Petra Zlatuška Páchová (35). A divák se ptal, co se stalo. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil bratr a manažer v jedné osobě první jmenované, druhá pak prozradila, co jí účast znemožnilo.

Nedělní večer v souvislosti s pěveckou soutěží mnohé zavedl nostalgicky do minulosti. Finalisté historicky prvního ročníku SuperStar souhlasili s tím, že si v přímém přenosu aktuální řady SuperStar stoupnou společně na pódium, které je proslavilo. Domluva zněla, že buď vystoupí všichni, nebo nikdo. Nakonec se zpívalo i bez účasti dvou finalistek z roku 2004.

"Byla jsem nemocná a tak jsem se musela omluvit. Mrzelo mě to, chytla jsem nějako virózu, ale naštěstí to nebyl covid. Tak to bohužel nešlo. Určitě se chci na aktuální řadu podívat, ale nemáme televizi a kvůli rodičovským povinnostem na to ani nemám, abych pravdu řekla, moc kapacitu," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Petra Páchová, která se v roce 2009 vdala. Jejím manželem se stal baskytarista Honza Lstibůrek, který hrál na v pěvecké show v doprovodné kapele a převzala po něm i příjmení. Spolu vychovávají dcery.

Nezúčastnila se ani Aneta Langerová. Vítězka ročníku 2004 se omluvila, že má pracovní závazky. Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila v sobotu odpoledne jejího manažera a bratra v jedné osobě, který vnesl do neúčasti zpěvačky více jasno. Ten uvedl, že účast v SuperStar 2021 nebyla zrušená náhle, ale po zralé úvaze. "Jsme na turné, máme jiné pracovní aktivity," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Nikola Langer s tím, že televize byla o rozhodnutí Anety Langerové informována s předstihem.

Bez zpěvačky se tak po letech viděli finalisté jmenovitě Šárka Vaňková, Veronika Zaňková, Petr Poláček, Martina Balogová, Tomáš Savka, Stanislav Dolinek, Julián Záhorovský, Sámer Issa, který prozradil, že měl ze setkání všech velkou radost, ale zklamání cítil z neúčasti dvou kolegyň ze soutěže.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.