Dva měsíce o vztahu mlžila, teď ho potvrdila. Bára Jánová tvoří pár s uhrančivým fešákem z Ordinace

Ladislav Ondřej a Bára Jánová
Ladislav Ondřej a Bára Jánová
Foto: Se svolením Báry Jánové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 8. 2021

Dva měsíce trvalo, než se rozhodli o svém vztahu mluvit veřejně. Řeč je o Báře Jánové (31) a představiteli seriálového syna doktora Mázla ze známého seriálu z lékařského prostředí Ladislavu Ondřejovi (30). Ještě nedávno krásná herečka mírně mlžila, teď už je ke své lásce otevřenější. "Zatím to moc nekomentujeme a moc k tomu neříkáme," byla její slova nedávno. Teď uvedla, že s pohledným kolegou skutečně tvoří oficiálně pár.

Potvora Sylva ze Slunečné a syn primáře Mázla z Ordinace v růžové zahradě si užívají společné city. Navíc úsměvné je, že herečka je starší, než její vyvolený. Není to totiž poprvé, co tomu tak je. "Když jsem mluvila s jedním kamarádem o Láďovi, hned se ptal, kolik mu je. Asi budu napořád za tu, která má mladší kluky," prozradila Bára pro portál Super.

Teď už si je svou láskou Bára Jánová jistá, nedávno tomu ale tak nebylo. "Pro mě je důležité, aby člověk byl otevřený novým možnostem a nebál se změn. Může dělat i chyby, ale měl by být upřímný, já nenávidím lež. Já se lží úplně děsím a přiznám, že je to i kvůli tomu, že se lží už mám nějaké zkušenosti. Takže hledám upřímnost, otevřenost, opravdovost," řekla talentovaná herečka pro ŽivotvČesku.cz nedávno, když popisovala, co od budoucího muže čeká.

Herečka naposledy chodila s básníkem Víťou Bečkou, který byl o osm let mladší. Pak si od lásky dala chvíli pauzu. Teď ale našla muže, se kterým má mnohé společné. Oba dokonce plánují společný divadelní projekt. A rádi by stihli i první společnou dovolenou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.