Dva párky v rohlíku a zmrzlina k tomu. Agáta Hanychová si dopřála těhotenskou »svačinu šampionů«

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2023

Influencerka Agáta Hanychová (37) již v dubnu přivítá na světě své třetí dítě. Za normálních okolností své chutě drží na uzdě, aby si udržela pěknou postavu, v požehnaném stavu však na kalorie zdaleka tolik nehledí. Kromě toho její apetit ovládají těhotenské chutě, které jí občas velí posvačit roztodivné kombinace jídel. Doma jí velmi rád uvaří partner Jaromír Soukup (53), o němž jeho potenciální tchyně Veronika Žilková (61) pro ŽivotvČesku.cz prozradila, že se na příchod miminka velmi těší. Pokud ale její láska není nablízku, musí vzít brunetka zavděk třeba i rychlým občerstvením.

Bývalá modelka Agáta Hanychová čeká své třetí miminko. K synovi Kryšpínovi (9) a dceři Mie (5) tak brzy přibude malá sestřička, jejímž tatínkem je Jaromír Soukup. Přestože je budoucí trojnásobná maminka již za polovinou těhotenství, stále ji trápí těhotenské chutě, o kterých mluvila již na počátku svého požehnaného stavu.

Před časem na sociální síti uvedla, že má nyní slabost zejména pro kyselé, například ocet a nakládané okurky. Velmi jí chutná také hořčice a právě ta je možná důvodem, proč si Agáta Hanychová vybrala právě svačinku, se kterou se pochlubila na sociální síti Instagram.

"Dřív jsem si čekání na Miu na kroužcích zpříjemňovala prací nebo něčím takovým obohacujícím pro hlavu. Teď jsem si zajela pro dva párky v rohlíku, které oba dva sežeru. Jeden mám s kečupem a hořčicí, druhý se dvěma hořčicemi. A vlastně si pak asi ještě někde dám zmrzlinu. Ať žije těhotenství," popsala svou »svačinu šampionů« influencerka, která je proslulá svou mnohdy ostrou upřímností na sociální síti.

Nyní je proto jasné, že Agáta Hanychová v období očekávání rozhodně žádnou speciální dietu nedodržuje a podléhá stejným svodům jako mnoho dalších budoucích maminek. Je totiž toho názoru, že alespoň v požehnaném stavu si může dopřát, na co má zrovna chuť. Po životě, ve kterém téměř neustále drží nějakou dietu, je to pro ni vítaná změna. Kromě toho, jak uvedla v minulosti v živém vysílání na sociální síti, si je ze zkušenosti podle svých slov jistá, že po porodu kila navíc snadno shodí. Nyní si tak může užívat především radostné očekávání a těšení se na miminko.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.